Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 vasario 22d. 14:44

IT studentams – paskutinė diena aplikuoti į „Sourcery“ akademiją

„Sourcery“ akademijos lektoriai
Projekto partnerio nuotr. / „Sourcery“ akademijos lektoriai

Rytoj studentams įvyks atranka į nemokamas studijas ir praktiką amerikiečių programavimo paslaugų įmonėje „Devbridge Group”. Geriausiai pasirodę studentai, tris mėnesius mokytis web technologijų ir įgis praktinių darbo technologijų rinkoje įgūdžių. Registracija į atranką baigsis rytoj 14 val.

Dalyvauti atrankoje galės tik užsiregistravę kandidatai. Atranka įvyks Vilniuje (VU MIF) ir Kaune (KTU IF) tuo pačiu metu. Akademijos programa yra skirta antro–ketvirto kurso studentams, kurie neturi arba turi labai mažai profesinės patirties.

„Siekiame padėti studentams kuo greičiau integruotis į darbo rinką, todėl labiausiai mokytis nusiteikusiems talentams du kartus per metus atveriame savo akademijos duris. Studentai čia susipažįsta su naujausiomis web technologijomis, jų taikymo galimybėmis, mokosi komandinio darbo principų, gerųjų programavimo praktikų, kodo kultūros“, – sako akademijos vadovas Alvydas Muliuolis.

Pavasario semestras pirmą kartą vyks dviejuose miestuose. Iki šiol tik Kaune veikusi akademija šiemet išsiplėtė ir į Vilnių – nuo šiol ta pati programa vykdoma abiejuose miestuose esančiose „Devbridge Group” patalpose. Dalis paskaitų Vilniuje vyks anglų kalba, Kaune – tik lietuvių.

Akademijoje studentai lankys paskaitas, dirbs komandose su deleguotais mentoriais, taip pat turės neformalių komandinių veiklų, pramogų.

Pavasario semestro programa

Vilniuje paskaitas vesiantis lektorius Rokas Lengvenis studentams pristatys web technologijų principus ir jų pritaikymo praktikoje galimybes.

Tai, kad studentai galės pritaikyti turimas technines žinias dirbdami prie realių projektų, akcentuoja ir antrasis akademijos lektorius sostinėje Alexander Laptev.

„Sourcery“ akademijos paskaitas Kaune vesiantis Ignas Paplauskas atkreipia studentų dėmesį, kad šios studijos – tai puiki galimybė žengti pirmą įsidarbinimo įmonėje žingsnį.

Ketvirtasis akademijos lektorius Lukas Gerbenis prie „Devbridge Group” komandos prieš du metus prisijungė sėkmingai baigęs „Sourcery“ akademiją. Šiemet jis pats dalinsis savo patirtimi su studentais.

Pristatydamas savo programą L.Gerbenis teigia, kad neužtenka tik gerai mokėti programuoti, svarbi yra ir žmogiškoji pusė – gebėjimas dirbti komandoje ir suprasti problemas.

„Devbridge Group” – JAV programavimo paslaugų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Čikagoje. Tarptautinę įmonės komandą sudaro per 250 darbuotojų. Jie pasiskirstę Čikagos, Toronto, Kauno ir Vilniaus padaliniuose. Įmonės klientai – pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos, tokios kaip „Grainger“, „Morningstar”, „Fitch”, „Louis Dreyfus”, „John Deere” ir kt.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT