Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 12:50

JAV teismas „Samsung“ nurodė nustoti kopijuoti „Apple“

Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Scanpix nuotr. / Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Po ilgus metus trukusios teismų kovos „Apple“ galiausiai gavo tai, ko norėjo - JAV federalinis apeliacinis teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį, kad „Samsung“ telefonuose negali būti tam tikrų „Apple“ telefonuose esančių funkcijų, rašo CNN.

Teismas nusprendė, kad „Samsung“ privalo atnaujinti savo programinę įrangą ir pašalinti atrakinimo pirštu braukiant ekraną į šoną (slide to unlock), automatinio klaidų taisymo ir greitų nuorodų programinę įrangą, kuri tiesiogiai kopijuoja panašias funkcijas „Apple“ įrenginiuose.

Tiesa, nuosprendis paskelbtas po to, kai „Samsung“ šias funkcijas savo išmaniuosiuose jau pakoregavo. Pavyzdžiui, jau nebereikia braukti ekrano pirštu į šoną tam, kad telefonas būtų atrakintas – telefonas bus atrakintas ekraną pabraukus bet kurioje vietoje.

„Samsung“ klaviatūra nuo išleidimo taip pat buvo atnaujinta keletą kartų.

„Apple“ į teismą dėl šių pažeidimų kreipėsi 2012 metais – kalbant technologijų terminais, labai seniai. Taigi „Apple“ laimėjo, tačiau pasiekė ne daugiau nei Pyro pergalę.

Pradinio teismo sprendimo metu „Samsung“ buvo liepta „Apple“ už patentų pažeidimą sumokėti 120 mln. dolerių – mažiau nei dešimtadalį „Apple“ reikalautos sumos.

Tai yra tik viena iš daugelio technologijų milžinų ginčų dėl patentų kovų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT