Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip ištirpsta laikas su išmaniuoju telefonu

Kaip ištirpsta laikas su išmaniuoju telefonu
TELE2 nuotr. / Kaip ištirpsta laikas su išmaniuoju telefonu
Šaltinis: TELE2
0
A A

Žemėlapiai ir navigacija, kalendorius, elektroninis paštas ir dokumentų skaityklės, lauko termometras, radijas, garso bei vaizdo montavimas ir net žibintuvėlis – gamintojai paprastai pasirūpina, kad mus pasiekiantys išmanieji telefonai būtų kimšte prikimšti įvairių naudingų funkcijų ir programėlių.

Būtent dėl jų išmanieji telefonai ir yra taip vertinami. Kita vertus, telefonas gali pasitarnauti ne tik kaip talkininkas darbe ar kelionėse, bet ir kaip priemonė prasiblaškyti, praleisti laisvalaikį, kurio vasarą paprastai padaugėja. Kviečiame susipažinti su keliomis programėlėmis, kurios gali pasirodyti netgi keistokos, tačiau puikiai pakelia ūpą ir padeda smagiai prastumti laiką.

Kalbantis katinas. Tai – viena pirmųjų programėlių, kurią parsisiunčia daugelis išmaniųjų telefonų savininkų. Įsidiegę „Talking Tom“, savo telefone įkurdinate smagų animacinį katinėlį, kuris atidžiai klausosi jūsų žodžių ir juos nedelsdamas atkartoja juokingu balsu. Tai pralinksmina net ir didžiausius paniurėlius. Katiną galite paglostyti (tada jis murkia) arba jam suduoti (jei esate blogos nuotaikos), įpilti Tomui stiklinę pieno... Bendraujant su šiuo virtualiu padaru, laikas prabėga beregint.

Virtu-alus. Jeigu karštą vasaros dieną neturite jokių kitų būdų atsigaivinti, tai galite pamėginti bent jau apgauti save ir aplinkinius, kad po ranka turite šalto alaus stiklinę – įsidiegę programėlę „iBeer“, ja galite paversti savo telefoną. Paprasta ir labai smagi programa.

Žvakė. Įsivaizduokite, kad savo geresniąją pusę pakvietėte romantiškos vakarienės. Stalas parengtas, jūsų kruopščiai gamintas patiekalas jau garuoja, iki tobulos romantikos betrūksta jaukiai liepsnojančios žvakės. Laimei, turite programėlę „Candle Free“, kuri žvakę uždegs tiesiai jūsų telefono ekrane. Virtualia žvake galite ne tik grožėtis, bet ir pasišviesti kelią tamsoje, nebijodami nudegti ar apsitaškyti vašku.

Nepaleiskite savo telefono. Dar viena programėlė turintiems per daug laiko. Kaip ilgai galite liesti savo telefoną? Įsidiekite „Hold On!“ ir sužinosite! Visa, ką ši programėlė daro, tai matuoja laiką (milisekundžių tikslumu), kurį laikote nuspaudę mygtuką telefono ekrane. Esame girdėję, kad kai kurie žmonės šioje veikloje pasiekia svaiginančių aukštumų.

Sirgaliaus sirena. Rengiatės į rungtynes? Paverskite savo išmanųjį telefoną sirgaliaus sirena – nemokama programėlė „Stadium Horn“ leidžia jūsų telefonui skleisti šaižius sirenos garsus, kurie puikiai tinka ir mėgiamai komandai palaikyti, ir aplinkiniams paerzinti. Dažniau lankotės ne rungtynėse, o koncertuose ir spektakliuose? Pataupykite delnus – jus galėtų sudominti programėlė „Applause“, kuri iš telefono skleidžia plojimo garsą.

Vudu lėlė. Norėdami suvesti sąskaitas su senu priešu ar nubausti jus įskaudinusį(-ią) širdies draugą (-ę) griebkitės burtų – telefonų programinės įrangos kūrėjai dabar jau siūlo ir tai. Savo išmaniajame telefone galite sukurti jums neįtikusį žmogų vaizduojančią „vudu lėlę“ ir subadyti ją virtualiais smeigtukais. Vudu religijos išpažinėjai tiki, kad tokias pat kančias patirs ir „originalas“. Brr... Kerėti leidžiančios programėlės yra sukurtos tiek „iOS“, tiek „Android“ operacinėms sistemoms.
Vaiduoklių medžioklė. Netikite burtais, bet neabejojate, kad kažkas „anapus“ tikrai slypi? Leiskitės į vaiduoklių medžioklę su programėle „Ghost Radar“! Jos kūrėjai tikina, kad programėlė, naudodamasi išmaniojo telefono ar kito nešiojamojo įrenginio sensoriais, aptinka paranormalią veiklą netoli jūsų ir net leidžia „išgirsti“, ką šnabžda dvasios. Mes teturime vienintelį komentarą: programėlių kūrėjų išmonė, atrodo, tikrai yra begalinė. Gal neilgai trukus sulauksime ir programėlės, transliuojančios kalėdinius gyvulėlių pašnekesius iš močiutės tvarto?

Piktieji paukščiai. Štai, ką suprantame ir kuo tikime visi – žaidimai! Daugybė išmaniesiems telefonams skirtų žaidimų, kuriuos galima atsisiųsti nemokamai, padės jums šauniai praleisti laiką ar sutrumpinti kelionę link jūros. Mūsų (ir daugelio kitų) mėgiamiausias žaidimas – „Angry Birds“, kuriame piktais ir pašėlusiais paukščiais šaudome į kiaules, pasislėpusias barikadose. Platesnį šio žaidimo aprašymą galite rasti mūsų tinklaraštyje.

Žinote dar linksmesnių žaidimų ir programėlių išmaniesiems telefonams? Papasakokite apie jas!

TELE2
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT