Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip pagerinti „iPhone“ baterijos veikimą įdiegus „iOS 8“?

Operacinės sistemos iOS 8 pristatymas
Scanpix nuotr. / Operacinės sistemos iOS 8 pristatymas
Šaltinis: iTouch.lt
0
A A

„Apple“ pristačius naujausią mobiliosios operacinės sistemos versiją „iOS 8“, vartotojai sulaukė seniai pageidautų naujovių: keičiamų klaviatūrų, trečių šalių valdiklių ir baterijos veikimo statistikos.

Ir nors ilgą laiką „iOS“ vartotojai bandė įtarti greitai išsikraunančių baterijų priežastis, iki „iOS 8“ išleidimo sistema apie tai nepateikdavo jokios informacijos.

Tačiau su naujausia „iOS“ versija „Apple“ suteikė galimybę vartotojams matyti, kokios aplikacijos sunaudoja daugiausiai baterijos energijos. Norint tai padaryti, tereikia užklysti į įrenginio nustatymuose esantį skirsnį (Settings —> General —> Usage —> Battery Usage).

Su naujausia „iOS“ versija „Apple“ suteikė galimybę vartotojams matyti, kokios aplikacijos sunaudoja daugiausiai baterijos energijos

Jame „iOS“ parodo įrenginio baterijos naudojimo statistiką nuo paskutinio jos įkrovimo. Statistika yra išreikšta aplikacijų sąrašu, kuriame aplikacijos sudėliotos pagal tai, kiek daug sunaudoja baterijos energijos.

Informacijos pateikimą gali matyti dvejopai: paskutinių 24 valandų arba paskutinių kelių dienų. Be to, šalia aplikacijų nurodoma jų veikimo principas: tuomet, kai jos įjungtos arba tada, kai veikia fone.

Nustačius, kurios aplikacijos yra didžiausios įrenginio baterijos eikvotojos, galima nuspręsti, ką su jomis daryti. Žinoma, jei tai „Facebook“ ar „Gmail“ (kas labiausiai tikėtina), greičiausiai jas norėsite pasilikti.

Tačiau jei atrandate aplikaciją, kuria retai naudojatės, verta apsvarstyti jos pašalinimą iš įrenginio atminties. Svarbu ir tai, kad jei aplikacijų sąraše, ties aplikacijos pavadinimu yra prierašas „background activity“, tai reiškia, jog aplikacija veikia net tada, kai ja nesinaudojate.

Tokiu atveju, kai matote tokį prierašą ir aplikacija nesinaudojate dažnai, bet nenorite jos ištrinti, galite apriboti jos veikimą fone nustatymuose (Settings —> General —> Background App Refresh).

Nors „iOS 8“ suteikia funkciją nustatyti greitesnį baterijos išsikrovimą lemiančias aplikacijas, svarbu nepulti jų trinti ir palaukti keletą dienų nuo visiško įkrovimo tam, kad statistika taptų kuo tikslesnė.

iTouch.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT