TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip prailginti baterijos veikimo laiką „Android“ telefonuose?

HTC flagmanas One M8
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / HTC flagmanas One M8
Šaltinis: 15min
2
A A

Nepaisant telefonuose diegiamų naujų energijos taupymo režimų ir vis didesnės talpos baterijų, išmanieji telefonai vis dar turi vieną didelę bėdą – retas jų iki kito krovimo išbūna dvi dienas.

Tačiau yra būdų, kaip baterijos veikimo laiką prailginti rankiniu būdu neaukojant komforto ir neribojant naudojimosi telefonu. Žemiau išvardinti keli patarimai „Android“ platformos naudotojams.

Išjunkite vietos nustatymo paslaugas

Vietos nustatymas ir lankymosi istorija yra dvi GPS paremtos paslaugos, neturinčios aiškių motyvų. 

GPS yra didelis telefono baterijos žudikas, nes jis naudoja duomenis iš telefono GPS lusto, mobiliojo telefono bokštų ir tų vietų, kur yra belaidžio ryšio prieiga. Visi duomenys naudojami vietos nustatymui. Kuo dažniau tai daroma, tuo labiau kenčia baterija.

Vietos nustatymas ir lankymosi istorija yra dvi GPS paremtos paslaugos, neturinčios aiškių motyvų. „Google“ teigia, kad tai jai padės patobulinti kai kurias paslaugas.

Didelė tikimybė, kad jūsų gyvenimas išjungus vietos nustatymo paslaugas nepasikeis. Išjungti šią paslaugą galima pasirinkus „Settings“ > „Location“ > „Google Location Reporting“.

Išjunkite „Google Now“ korteles

Kai kurie „Google Now“ pranešimai, kurie jus pasiekia „informacinių kortelių“ pavidalu, taip pat eikvoja telefono bateriją. Pavyzdžiui, kortelė, pavadinimu „Nearby Places“ (angl. šalia esančios vietos) rodo greta jūsų esančias naujas vietas, kai einate jums neįprastu maršrutu. Tai smagi, bet anaiptol nebūtina funkcija.

Kad išjungtumėte šiuos pranešimus, nueikite į „Google Now“. Meniu apačioje galėsite pasirinkti iš tiesų reikalingas korteles.

Wi-Fi skanavimas

Seniai žinoma, kad kai belaidis ryšys yra įjungtas, telefonas eikvoja daugiau energijos. Šiaip ar taip, net tais atvejais, kai „Android“ telefonuose bevielis ryšys yra išjungtas, telefonas gali automatiškai jo ieškoti. Kad išjungtumėte šią funkciją, pasirinkite „Wi-Fi Advanaced“ nustatymus ir išjunkite „Wi-Fi“ skanavimo galimybę.

Tiesa, vėliau reikės prie belaidžio ryšio prisijungti rankiniu būdu, tačiau dėl to telefono baterija veiks ilgiau.

Išjunkite sinchronizaciją

Kai į telefoną pridedate el. pašto paskyrą, „Google“ mano, kad norite sinchronizuoti beveik viską. Į šį sąrašą patenka ir „Google Play“ pirkiniai, „Google Keep“ ir netgi nuotraukos.

Kai į telefoną pridedate el. pašto paskyrą, „Google“ mano, kad norite sinchronizuoti beveik viską. 

Ypač nuotraukų sinchronizavimas yra tikras baterijos žudikas. Kiekvieną kartą, kai tik padarote nuotrauką, „Google“ automatiškai ją įkelia į jūsų paskyrą, kad išsaugotų. Kadangi daugelis žmonių išmanųjį telefoną dabar naudoja ir kaip fotoaparatą, nuolatinis nuotraukų sinchronizavimas gerokai sutrumpina baterijos gyvavimo laiką.

Yra du būdai pakeisti šiuos nustatymus. Pirmasis – el. pašto nustatymuose susirasti savo paskyrą ir paspausti jos pavadinimą, kad įjungtumėte sinchronizavimo nustatymus, kur galėsite pasirinkti, ko nenorite sinchronizuoti. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad nebūtų pasirinkta „Google Photos“ funkcija.

Kitas būdas pasiekti šiuos nustatymus yra pasirinkti „Gallery app“ > „Settings“ ir išjungti „Google Photos Sync“.

Naudokite „Batery Tool“ funkciją

Jeigu nežinote, kiek energijos sunaudoja programėlės, ar vis svarstote, kodėl jūsų telefono baterija išsieikvoja taip greitai, pasinaudokite „Batery Tool“ funkcija ir sužinokite, kokios programėlės pridaro daugiausiai bėdų jūsų baterijai.

Naudokite programėles

Iš išmaniojo telefono baterijos galima išgauti dar daugiau į pagalbą pasitelkus programėles. Aplikacijos, kaip „Juice Defender“, leidžia patogiai stebėti programėlių jungtis ir patogiau nustatyti kaltininkus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT