Dabar populiaru
Publikuota: 2021 gegužės 19d. 21:00

Kaip veikia Izraelio padangę saugantis „geležinis kupolas“

„Hamas“ teroristų atakos ir Izraelio „Geležinis kupolas“ – kaip veikia unikali Izraelyje sukurta oro gynybos sistema, apsauganti tūkstančius gyvybių?

Pasaulio dėmesio centre – palestiniečių islamistų judėjimo „Hamas“ atakos prieš Izraelį. Per pastarąsias keliolika dienų iš Palestinos „Hamas“ kovotojai į Izraelio civilių gyvenamas teritorijas iššovė jau arti dviejų tūkstančių raketų.

Izraelio kariuomenė, atsakydama į agresiją, surengė atsakomąsias operacijas, kurių įspūdingiausi elementai – naikintuvų F-16 preciziški smūgiai „Hamas“ taikiniams. Tiek Izraelio, tiek palestiniečių pusėje patirta civilių gyventojų aukų. Izraelyje jų galėtų būti daugiau, jei ne efektyvus oro gynybos sistemos „Iron Dome“ – „Geležinis kupolas“ – veikimas. Apie šios sistemos kūrimą ir veikimo principą informacija dalinosi šios ginkluotės gamintojos – Izraelio kompanijos „Rafael“ atstovas Yossi Horoykxf.

AFP/Scanpix nuotr./Izraelio priešraketinės gynybos sistema „Geležinis kupolas“ vadinama pažangiausia pasaulyje.
AFP/Scanpix nuotr./Izraelio priešraketinės gynybos sistema „Geležinis kupolas“ vadinama pažangiausia pasaulyje.

Bendrovėje „Rafael“ yra kuriamos oro gynybos ir „oras-oras“ tipo kovinės sistemos. Savo klientams siūlome sprendimų jūrų laivynui, sausumos pajėgoms, kurie skirti užkirsti kelią grėsmėms ore, tokioms kaip orlaiviai arba raketos ir minosvaidžių minos. Viena iš mūsų sistemų yra „Iron Dome“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT