-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
Prenumeruoti

Kam ta mašina, jei važiuoti galima ir elektra varomu lagaminu?

Turint omenyje plėšikiškas automobilių stovėjimo aikštelių kainas greta oro uostų, šis kino išradimas turėtų tapti ne tik didmiesčių gyventojų, bet ir turistų geidžiamu objektu. Susikrauni lagaminą, sėdi ir važiuoji! Netgi su šiokiu tokiu vėjeliu.
Elektra varomas lagaminas
Elektra varomas lagaminas / „Youtube“ nuotr.

Išradingumo nestokojantis ūkininkas iš Kinijos He Liangcai susikonstravo daugiafunkcinę transporto priemonę, kuria galima sėkmingai, greitai ir beveik už dyką nuvažiuoti iš taško A į tašką B. Ir nusivežti ir bagažą ar kokį krovinį.

Vos 7 kg sveriančio lagamino ratus suka elektros energija iš baterijų. Visiškai įkrautomis baterijomis 2 suaugusieji tokiu lagaminu gali keliauti maksimaliu 20 km/val. greičiu, o energijos pakaks 60 km kelionei. Jei keliausi vienas, riedėsi ir toliau, ir truputį greičiau. Be kita ko, važiuojančiame lagamine įrengta GPS navigacinė sistema ir signalizacija.

Iš principo tai yra elektrinis motoroleris su lagamino pavidalo karkasu. Vairuotojui tereikia apžergti savąjį lagaminą, įsitverti į vairo rankenėles ir, suktelėjus vieną jų, važiuoti. Demonstracinio bandymo metu He Liangcai lagaminu nukeliavo iš savo namų į Changsha geležinkelio stotį (centrinė Hunano provincija). Nuotolis – apie 11 km.

Išradėjo teigimu, jis važiuojančio lagamino koncepciją kūrė ir tobulino 10 metų. Tai – ne pirmas jo išradimas. 1999 m. labai nedaug akademinių mokslų ragavęs He Liangcai sukūrė specialia premija įvertintą automobilinę saugumo sistemą. O idėja susikonstruoti važiuojantį lagaminą kinui šovė į galvą po to, kai vienos kelionės į JAV metu jis prarado bagažą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Reklama
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Reklama
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Reklama
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius