Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 30d. 23:31

Kinijos oro pajėgos užpuolė JAV karinę bazę: paviešintas simuliacinis vaizdo įrašas kelia įtampą

Kinijos oro pajėgos užpuolė JAV karinę bazę: paviešintas simuliacinis vaizdo įrašas
Kadras iš vaizdo įrašo / Kinijos oro pajėgos užpuolė JAV karinę bazę: paviešintas simuliacinis vaizdo įrašas

Kinijos oro pajėgos paviešino vaizdo įrašą, kuriame parodo imituotą bombonešių H-6K ataką prieš JAV Anderseno oro pajėgų bazę Guamo saloje, Ramiajame vandenyne.

Kinijos H-6K – „Karo dievas“

Vaizdo įrašas, kurį pirmi pastebėjo „Reuters“ žurnalistai, paskelbtas šeštadienį Liaudies išlaisvinimo armijos oro pajėgų „Weibo“ paskyroje.

Įrašo paskelbimo data sutapo su pratybų diena netoli Taivano, kuris, Kinijos teigimu, yra jos teritorija. Pratybos, kaip manoma, buvo surengtos pykstant dėl to, kad neseniai vienas JAV valstybės departamento aukšto rango pareigūnas apsilankė Taipėjuje.

Vos dviejų minučių vaizdo įrašas skamba kaip dramatiškas Holivudo stiliaus karo filmo garso takelis. Tiesą sakant, kaip praneša „ABC News“, vaizdo įraše iš tikrųjų naudojami vaizdai, paimti iš Holivudo filmų – 2008 m. Oskarą pelniusio filmo „The Hurt Locker“ ir 1996 m. veiksmo filmo „The Rock“, kuriame vaidina Nicholas Cage'as ir Seanas Connery.

Vaizdo įraše, pavadintame „Karo dievas H-6K puola!“, matyti, kaip bombonešiai H-6K kyla iš bazės dykumoje. „H-6K“ yra naujausias Kinijos bombonešio „H6“ modelis, kuris pats paremtas 1950-ųjų sovietiniu „Tu-16“.

Didėjanti įtampa

Kinijos oro pajėgų vaizdo įraše matoma, kaip bombonešiai sunaikina Anderseno oro pajėgų bazę, Ramiojo vandenyno Guamo saloje.

Vaizdo įrašo aprašyme sakoma: „Mes esame tėvynės oro saugumo gynėjai; mes turime pasitikėjimo savimi ir galime visada ginti tėvynės dangų“.

VIDEO: Simuliacinis vaizdo įrašas: Kinijos oro pajėgos užpuolė JAV karinę bazę

Vaizdo įrašas neabejotinai yra perspėjimas JAV dėl galimų teritorinių ginčų, kurie gali kilti tokiuose regionuose kaip Taivanas ar Pietų Kinijos jūra.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT