Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos prokuratūra uždarė tinklapį torrents.ru

Torrents.ru
Torrents.ru
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos prokuratūros Tyrimo komitetas pranešė, kad laikinai sustabdoma populiaraus failų apsikeitimo portalo torrents.ru veikla.

Pranešama, kad torrents.ru iškelta byla dėl neteisėto autorinių kūrinių panaudojimo. Domenas torrents.ru nutraukė veiklą vasario 18 d., ketvirtadienį.

Tyrimo duomenimis, sausio 26 d. neįvardytas Maskvos gyventojas į kompiuterio kietąjį diską įsirašė nelicenzijuotą programos  AutoCAD rusišką versiją, kurią pagamino kompanija „Autodesk“. Už tai jis gavo  1,5 tūkst. rublių (150 Lt atlygį). Teisėsaugos pranešime pabrėžiama, kad legali programa kainuoja apie 106 tūkst. rublių. 

Programa buvo platinama per platformą torrents.ru. Dėl to pažeistos „Autodesk“ ir „1С“ teisės. Prokuratūra nusprendė užkirsti kelią kitiems panašiems autorių teisių pažeidimams todėl ėmėsi tokių griežtų priemonių.

Interneto svetainėje  torrents.ru užsiregistravę daugiau nei 4 mln. aktyvių vartotojų.  Ši svetainė iki šiol buvo laikoma didžiausiu Rusijoje failų apsikeitimo portalu. Pabrėžiama, kad ir anksčiau portalo vadovybė sulaukdavo pretenzijų dėl pažeidimų, tačiau sankcijų pavykdavo išvengti.

Komentarai
Temos Prokuratūra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT