Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 4d. 12:08

Kompiuterinių produktų grupės padalinys lieka HP sudėtyje

HP žada ir toliau gaminti kompiuterius, o atsisako tik mobiliųjų įrenginių – planšetinių kompiuterių bei telefonų su „webOS“ operacine sistema. Lietuvoje jais nebuvo prekiaujama.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / HP

„Hewlett Packard“ (HP) pranešė, kad, įvertinus kompanijai priklausančio HP Kompiuterinių produktų grupės (angl. Personal Systems Group, PSG) padalinio veiklos alternatyvas, nutarta palikti šį padalinį kompanijos dalimi, rašoma pranešime spaudai.

„HP nuodugniai įvertino strateginį ir finansinį poveikį bei kaštus, susijusius su Kompiuterinių produktų grupės padalinio pavertimu savarankiška kompanija. Atliktos analizės rezultatai rodo, kad sprendimas palikti šią grupę kompanijos sudėtyje yra teisingas klientų, partnerių, akcininkų ir darbuotojų atžvilgiu, – sakė HP prezidentė ir generalinė direktorė Meg Whitman. – HP su Kompiuterinių produktų grupe sieja tvirti įsipareigojimai, kartu esame stipresni.“

Rengiant strateginį įvertinimą dalyvavo ekspertai iš įvairių verslo sektorių, atsakingi už skirtingas įmonės veiklos sritis. Patikimais duomenimis pagrįstas įvertinimas atskleidė, kad esminės kompanijos grandys, tokios kaip tiekimas, IT ir pirkimai yra itin glaudžiai susijusios.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad Kompiuterinių produktų grupė reikšmingai prisideda prie HP siūlomų paslaugų rinkinio ir įmonės prekės ženklo vertės. Be to, tyrimas parodė, kad, kuriant juos naujai įmonei, kaštai pranoktų naudą, gautą atskyrus Kompiuterinių produktų grupę.

Atliktas tyrimas patvirtino HP pasirinkto veiklos modelio vertę įmonės produktų vartotojams ir akcininkams. Kompiuterinių produktų grupė yra neatsiejama HP strategijos dalis kuriant ilgalaikius ir tvirtus santykius su vartotojais, smulkiomis ir vidutinio dydžio įmonėmis bei verslo klientais. HP direktorių taryba yra įsitikinusi Kompiuterinių produktų grupės pelningo augimo perspektyva ir, liekant kompanijos sudėtyje, gebėjimu pasinaudoti kitų įmonės verslo sektorių patirtimi.

HP Kompiuterinių produktų grupė turi ilgą istoriją inovacijų ir technologinės lyderystės srityje ir didelę pelningos veiklos patirtį. Jis yra pirmaujantis asmeninių kompiuterių gamintojas pasaulyje, kurio pajamos 2010 metais siekė 41 mlrd. dolerių. Tiek verslo, tiek asmeninių kompiuterių srityje Kompiuterinių produktų grupė yra pasaulinės rinkos lyderė.

„Būdama HP dalimi, Kompiuterinių produktų grupė ir toliau sėkmingai darbuosis tam, kad klientai ir verslo partneriai pasinaudotų visais produktų inovacijų ir didžiausio pasaulyje asmeninių kompiuterių, darbo stočių bei kitų produktų ir paslaugų portfelio privalumais, – sakė Kompiuterinių produktų grupės vykdomasis viceprezidentas Toddas Bradley. – Siekiame suteikti pirmaujančiam asmeninių kompiuterių verslui dar daugiau veržlumo.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT