Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 2d. 12:17

Konferencijoje „TechDay 2012“ „Microsoft“ pristatė artimiausias naujovės

„TechDay 2012“ atidare Kristijonas Kaikaris
Konferencijos organizatorių nuotr. / „TechDay 2012“ atidare Kristijonas Kaikaris

Spalio 2 dieną Vilniuje įvyko didžiausia „Microsoft“ technologijų konferencija Lietuvoje ir Baltijos šalyse „TechDay 2012“. Daugiau nei 600 verslo atstovų, IT profesionalų ir entuziastų subūrusioje konferencijoje „Microsoft“ didžiausią dėmesį skyrė „Windows 8“ operacinei sistemai, biuro paslaugų rinkiniui „Office 2013“, debesijos paslaugai „Office365“, išmaniųjų telefonų operacinei sistemai „Windows Phone“ ir debesijos operacinei sistemai „Windows Server 2012“. Šiemet „TechDay“ konferencijoje „Microsoft“ taip pat įteikė „Microsoft Metų partnerio 2012“ apdovanojimus.

„Šiais ir ateinančiais metais „Microsoft“ pristatys ypatingai daug naujų sprendimų, kurie iš esmės pakeis tiek vartotojų naudojimosi technologijomis įpročius, tiek įmonių darbo organizavimą. Lietuvos verslo bendruomenė aktyviai ieško būdų kaip efektyviau organizuoti darbą, todėl susidomėjimas „Microsoft“ technologijomis yra ypač didelis“, – pranešime spaudai sakė „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris.

„TechDay 2012“ dalyviams išdėstyti „Windows 8“ programavimo pagrindai

Šiemet pranešimus konferencijoje skaitė beveik 30 pranešėjų iš „Microsoft“, „Nokia“, „Skype“, „AdDuplex“ ir kitų bendrovių. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas naujų „Microsoft“ sprendimų ir produktų, užtikrinančių lankstųjį darbo stilių bei organizacijų ir vartotojų veiklos produktyvumą, pristatymui.

„TechDay 2012“ konferencijoje „Microsoft“ atstovas Karlas Davies-Barrettas supažindino programuotojus su pagrindiniais „Windows 8“ programavimo principais ir parodė, kaip pritaikyti kuriamas programas prie naujosios operacinės sistemos navigacijos, programų juostos, temų bei kontraktų. Konferencijos dalyviai taip pat susipažino su naujausiais „Office“ biuro programų sprendimais ir sėkmingiausiais biuro paslaugų „Office 365” diegimo klausimais, išmaniųjų telefonų operacine sistema „Windows Phone“, debesijos operacine sistema „Windows Server 2012” ir kitais sprendimais.

„Microsoft“ partneriai Lietuvoje pastebi, kad IT rinka ruošiasi naujiesiems bendrovės produktams ir nori sužinoti, kokias galimybes atvers netrukus pasirodysiantys sprendimai. Bilietai į „TechDay 2012“ buvo išgraibstyti likus dešimčiai dienų iki renginio.

„Įmonėms tampa vis svarbiau savo darbuotojams sudaryti sąlygas dirbti mobiliai ir išnaudojant išmaniuosius įrenginius didinti verslo produktyvumą ir efektyvumą. Tokias galimybes suteiks naujieji „Microsoft“ sprendimai, leidžiantys vartotojams dirbti iš bet kurios vietos su bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu“, – sakė įmonės „BlueBridge“ direktorius Dalius Butkus.

Konferencijoje apdovanoti geriausi „Microsoft“ metų partneriai

Šiemet „TechDay 2012“ susijungė su tradicine„Microsoft“ metine partnerių konferencija, kurios metu „Microsoft“ paskelbė sėkmingiausiai veikusias Lietuvos IT bendroves. Net du apdovanojimus šiemet gavo bendrovė „ATEA“, kuriai „Microsoft“ įteikė „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio“ apdovanojimus.

„Metų distributoriaus“ apdovanojimą gavo bendrovė „ALSO Lietuva“, „Metų OEM partneriu“ tapo „Inida“, „Metų licencijavimo“ partneriu“ išrinkta bendrovė „BlueBridge“, „Metų „Microsoft Dynamics“ partneriu“ tapo „Columbus Lietuva“. Bendrovė „Amidus“ konferencijoje atsiėmė „Metų taikomųjų sprendimų partnerio“ apdovanojimą, įmonė „Algoritmų sistemos“ tapo „Metų programinės įrangos gamintoju“, „Metų „Cloud“ sprendimų partneriu“ tapo bendrovė „BlueBridgeBond“.

Šiemet buvo apdovanota „Inovatyviausia nauja įmonė, dalyvaujanti „BizSpark” programoje“. Ja tapo „Gluk Media“, kurianti inovatyvius sprendimus medicinos ir pramogų srityse su „Kinect“ ir kitomis „Microsoft“ technologijomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT