Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 15d. 11:03

Lietuviški kibernetinio saugumo sprendimai užkariauja JAV telekomunikacijų rinką

„Cujo AI“ Lietuvos padalinio vadovai
Bendrovės nuotr. / „Cujo AI“ Lietuvos padalinio vadovai

Lietuvoje produktus kurianti kibernetinio saugumo bendrovė „Cujo AI“ teikia kibernetinio saugumo sprendimus dviems didžiausioms JAV telekomunikacijų kompanijoms: „Charter Communications“ ir „Comcast“.

„Cujo AI“ dirbtinio intelekto (AI) produktus kurti ir plėtoti inovatyvias paslaugas telekomunikacijų kompanijoms pradėjo 2018-aisiais. Šiandien kompanijos technologiją jau naudoja dvi didžiausios JAV telekomunikacijos milžinės: „Charter Communications“ ir „Comcast“.

„Charter Communications“ yra antroji pagal dydį JAV telekomunikacijų paslaugas teikianti kompanija. „Cujo AI“ platforma jiems teiks kibernetinio saugumo, įrenginių atpažinimo, tinklo analizės, ir kitus sprendimus. Taip ji siekia užtikrinti ir pagerinti saugumą, privatumą ir patobulinti išmaniųjų namų patirtį daugiau nei 24 milijonams interneto ir televizijos plano „Spectrum“ vartotojų. Taip pat „Cujo AI“ kibernetines saugumo paslaugas teikia ir „Comcast“, vienam didžiausių šalies vaizdo, greito interneto ir telefono paslaugų teikėjui. „Cujo AI“ sprendimai naudojami „XFinity“ prekės ženklui.

„Bendradarbiaudami su „Charter Communications“ ir „Comcast“, įgyvendinsime savo kompanijos misiją: apsaugosime ir pagerinsime išmaniųjų namų patirtį milijonams žmonių. Darbas su didžiausiais JAV internetinio ryšio paslaugų tiekėjais mūsų komandai yra vertinga ir iššūkių kupina patirtis.“, – sakė Einaras von Gravrockas, „Cujo AI“ įkūrėjas ir vadovas.

„Cujo AI“ dirba 150 profesionalų biuruose Jungtinėse Amerikos Valstijose, Brazilijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje, Suomijoje ir kitose valstybėse. Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune) kibernetinio saugumo produktus kuria 80 specialistų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT