Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 7d. 15:55

Lietuvių kurtas išmanusis echolotas CES 2016 sulaukė tarptautinio įvertinimo

Išmanusis echolotas „Deeper“ įvertintas CES parodoje
Deeper nuotr. / Išmanusis echolotas „Deeper“ įvertintas CES parodoje

Technologijų parodoje CES 2016 lietuviškas išmanusis echolotas „Deeper Fishfinder“ bus paskelbtas geriausia metų naujove. Lietuvai tai – istorinis momentas: mūsų šalies kūrėjai tokio aukšto lygio renginyje nugalėtojais tapo pirmą kartą.

Lietuvių žuvų ieškiklis „Deeper“ išradimas gaus prestižinį „Best Of Innovation“ apdovanojimą belaidžių technologijų kategorijoje. Pristatytas parodai lietuvių išradimas į vienas gretas stojo su tokiomis pasaulinio garso kompanijomis kaip „Samsung“, „Hewlett Packard“, „Lenovo“ ar „Ford Motor Company“, kurių inžinierių kūriniai taip pat buvo nominuoti šiose apdovanojimuose.

Kasmet parodoje CES savo išradimus bei idėjas pristato tūkstančiai dalyvių, jie griežtai vertinami pagal dizaino, estetikos, inžinerijos, inovatyvumo kriterijus ir tik geriausieji išrenkami nugalėtojais.

Echolotas „Deeper“ yra pirmasis lietuviškas produktas galėsiantis pasigirti tarptautiniu CES inovacijų apdovanojimu

Echolotas „Deeper“ yra pirmasis lietuviškas produktas galėsiantis pasigirti tarptautiniu CES inovacijų apdovanojimu, be to, tai pirmasis žvejybos prietaisas, gavęs tokį įvertinimą.

Prieš išvykdama į parodą „Deeper“ komanda jau žino apie komisijos verdiktą.

„Mes nustatome savo kokybės standartus ir nesilygiuojame į kitus, todėl laimėjimu labai džiaugiamės, nes jis įrodo, kad einame teisingu keliu, – sakė „Deeper“ rinkodaros vadovas Rolandas Sereika. – Siekiame plėstis toliau.“

IMG_8660

Paroda „Consumer Electronics Show“ – vienas svarbiausių metų įvykių technologijų ir inovacijų srityje. Praėjusiųjų metų parodoje CES lankėsi beveik 50 tūkst. dalyvių iš 153 valstybių.

Tarptautinio pripažinimo susilaukusi „Deeper“ šiemet pelnė jau ne pirmą trofėjų – Australijoje echolotas pripažintas geriausiu žvejybos ir valtinės žvejybos aksesuaru, o amerikietiškas žurnalas „Fish Alaska“ oficialiai paskelbė „Deeper“ kaip geriausią žurnalo redaktoriaus pasirinkimą.

Temos: 2 Deeper CES

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT