Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2009 balandžio 1d. 09:35

Lietuvos tinklalapis apie tarptautines sankcijas – informatyviausias ES

Briuselyje, Europos Sąjungos Tarybos išorės reikalų patarėjų darbo grupėje (RELEX), balandžio 1 dieną pristatytas geriausiai ES įvertintas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainės skyrius apie tarptautinių sankcijų įgyvendinimą Lietuvoje.

ES pirmininkaujanti Čekija jį įvertino kaip pavyzdinį – puslapis suteikia daugiausiai visuomenei reikalingos informacijos, palyginti su kitų ES šalių interneto puslapiais tarptautinių sankcijų įgyvendinimo klausimais.

Šis Užsienio reikalų ministerijos svetainės skyrius pirmiausia yra skirtas Lietuvos verslininkams ir visuomenės atstovams, kuriems dažnai kyla klausimų apie Jungtinių Tautų ir ES įvestas tarptautines sankcijas. Skyriuje pateikiama naujausia informacija apie teisės aktų pasikeitimus, taip pat nurodyti už sankcijų įgyvendinimą atsakingų institucijų kontaktinių asmenų duomenys.

Užsienio reikalų ministerija, kaip tarptautinių sankcijų įgyvendinimą Lietuvoje koordinuojanti institucija, šį skyrių sukūrė 2007 metais. Informacija skelbiama lietuvių ir anglų kalbomis.

Šiuo metu Lietuvoje įgyvendinamos sankcijos 25 valstybių subjektams ir teroristinėms organizacijoms.

Temos: 1 Tinklalapis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT