TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Login 2011“ kviečia rinkti geriausius interneto projektus

Akimirkos iš konferencijos „Login 2010“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Login“ apdovanojimai
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiausios Baltijos šalyse interneto konferencijos „Login 2011“, vyksiančios kovo 17-18 d., metu jau trečią kartą iš eilės bus apdovanoti geriausi paėjusių metų interneto projektai.

Specialiai suburta interneto profesionalų komisija atrinko per 100 konkursantų, kurie nominuoti 18-oje skirtingų interneto nominacijų. Geriausius interneto projektus iki kovo 15 d. yra kviečiami rinkti ir visi interneto entuziastai oficialioje konferencijos svetainėje www.login.lt

Tinklalapių ir tinklaraščių kategorijoje savo balsą galima atiduoti geriausiam interneto tinklalapio dizainui, asmeniniam tinklalapiui, įmonės tinklalapiui, internetinei aplikacijai, el. komercijos projektui, geriausios nuotaikos projektui internete. Socialinių tinklų kategorijoje bus išrinktas geriausias „Facebook“ puslapis ir socialinių tinklų aplikacija. Tarp interneto virusinių projektų kviečiama rinkti geriausią praėjusių metų „virusą“. Žaidimų kategorijoje balsą galima atiduoti už geriausią 2010 metų internetinį žaidimą. Mobiliųjų technologijų kategorijoje renkama geriausia mobilioji programėlė. Medija kategorijoje balsuojama už geriausią žiniasklaidos projektą internete. „Grand Prix“ prizams nominuoti laimėtojai metų tinklalapio, metų starto, metų nekomercinės organizacijos, metų eksporto, metų tendencijos ir metų žmogaus internete srityse.

Šiemet Lietuvos interneto apdovanojimuose – dar daugiau nominantų. Tai rodo, kad internetas Lietuvoje tampa kur kas įdomesnis, – sakė A.Rogoznyj.„Šiemet Lietuvos interneto apdovanojimuose – dar daugiau nominantų. Tai rodo, kad internetas Lietuvoje tampa kur kas įdomesnis. Daugėjant interneto vartotojų auga ir el. sprendimų įvairovė. Praėjusiais metais atsirado daugybė naujų el. prekybos svetainių, socialinių tinklų sprendimų, mobilusis internetas pagaliau tapo lygiavertis paprastam internetui, stebėjome telefonų „išmanizaciją“. Viena didžiausių tendencijų – lietuviškų projektų eksportas. Dar viena nepaneigiamai nauja ir svarbi el. verslo šaka – grupinių pirkimų portalai. Vartotojai telkiasi į grupes, kad įsigytų paslaugas ir produktus už mažesnę kainą“, – praėjusių metų interneto tendencijas apibūdino „Login“ iniciatorius ir komisijos narys Arnoldas Rogoznyj.

„Lietuvoje galima sukurti pasaulinę kokybę. Lietuviai tampa tarptautinių apdovanojimų pretendentais ir laimėtojais. Augant interneto sprendimų skaičiui, virtuali erdvė įgauna daug naujų formų. Kokybė auga, nes klientai į internetą žiūri vis mažiau iš gamybinės, o daugiau iš rezultato pusės. Deja, turtingų turiniu ar interaktyvumu projektų sukuriama vienetai, kūrybinių idėjų reikia ieškoti su žiburiu, o daugumai Lietuvos el. sprendimų trūksta detalių išlaižymo“, – sakė „Login 2011“ apdovanojimų komisijos pirmininkas, bendrovės „Gaumina“ direktorius Darius Bagdžiūnas.

Interneto apdovanojimų komisijai šiemet pirmininkauja D.Bagdžiūnas ir A.Rogoznyj. Be jų komisijoje – interneto entuziastams gerai pažįstami vardai: Tomas Balžekas, Deividas Talijūnas, Gediminas Molis, Zbigniew Gecis, Ignas Rubežius, Martynas Keleras, Artūras Kokoškinas, Dainius Blynas, Tomas Kacevičius, Mindaugas Rutkauskas, Artūras Olšauskas ir Eglė Kacevičiūtė. Komisijos nariai Apdovanojimuose taip pat atiduos ir savo balsus.

Geriausių interneto projektų kūrėjai bus apdovanoti kovo 18 dieną oficialiame „Login 2011“ vakarėlyje menų fabrike „Loftas“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Internetas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT