Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Loveit.lt – naujas lietuviškas socialinis tinklas

Lietuviškas socialinis tinklas Loveit.lt
Loveit.lt nuotr. / Lietuviškas socialinis tinklas Loveit.lt
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinę kovo savaitę dienos šviesą išvydo nauja lietuviška socialinės medijos svetainė Loveit.lt. Šio projekto kūrėjai – trys entuziastai, prie projekto dirbę laisvu metu. Jie pasinaudojo naujausia interneto svetainių dizaino forma ir sukūrė projektą Lietuvai.

Dabar pasaulio interneto rinką užkariauja tokio pobūdžio projektai kaip „Pinterest“, „Wehurtit“, Vi.sualize.us ir kt. Lietuvoje startuoja panašus projektas Loveit.lt.

Pirmiausia projekto autoriai planuoja plėtrą Baltijos šalyse. Kas vyks toliau, priklausys nuo rinkos paklausos.

Kas yra „Loveit“?

Loveit.lt – naujas idėjų lobynas. Pasaulyje panašaus pobūdžio projektai jau keičia vartotojų įpročius ir kasdienybę. Socialinės medijos ekspertai prognozuoja, kad panašaus pobūdžio projektai ateityje užims nemažą rinkos dalį interneto erdvėje.

Pagrindinis Loveit.lt tikslas yra padėti rasti žmonėms jaukius, mielus, įdomius dalykus ir jais lengvai pasidalyti su kitais, – sakė M.Krasauskas.

Loveit.lt leidžia vartotojams kurti savo vaizdų kolekcijas ir dėti jas į albumus vieno mygtuko (projekto sumanytojų pavadintu „mėgtuku“) paspaudimu. Ieškantys idėjų naudotojai paspaudę ant patinkamos nuotraukos bus nukreipiami į originalų puslapį, kuriame ji įdėta. Tai idėjų paieška ir dalijimasis vaizdais vienoje vietoje.

Tikimasi, kad Loveit.lt iš dalies pakeis „Google“ vaizdų paiešką, nes čia turinį kuria ir savotišką redaktorių funkciją atlieka patys vartotojai. Siekiant užtikrinti kokybišką turinį, vartotojai gali dėti savo nuotraukas tik gavę draugo arba puslapio administratorių kvietimą.

Žmonės aktyviai registruojasi

Per pirmąją projekto gyvavimo savaitę Loveit.lt pakvietimams užsiregistravo daugiau nei 6 tūkst. žmonių. Kol kas išsiųstų kvietimų skaičius yra labai mažas, kadangi vyksta intensyvūs vidinės vartotojų aplinkos tobulinimo darbai Loveit.lt „beta“ versijoje. Planuojama, kad masinis kvietimų siuntimas prasidės po Velykų, t.y. antrąją balandžio savaitę.

Loveit.lt nariai aktyviai naršo puslapyje, keičiasi mintimis, naudojasi „mėgtuku“ ir čia kuria bendruomenes, kurios dalijasi idėjomis.

„Pastebėjome, kad daug vartotojų bando jungtis su išmaniaisiais telefonais bei planšetiniais kompiuteriais, todėl kursime programėles ir jiems“, – savo planais dalijasi Loveit.lt komanda.

Projektu domisi ir verslas

Projekto iniciatorius Mindaugas Krasauskas teigia, kad Loveit.lt siekia tapti platforma, kurioje verslo įmonės potencialiems vartotojams gali pateikti visą vaizdinę informaciją. Vartotojai galės sekti įmonių profilius, rinkti geriausias idėjas ir priskirti jas savo albumams – taip skleisdami informaciją apie įmones dideliam naudotojų skaičiui. Turime užklausų iš verslo segmento, todėl dirbame su rinkodaros galimybėmis jiems.

„Svarbiausia, kad šioje svetainėje viskas surinkta žmonių, – sakė M.Krasauskas. – Jiems nebereikės saugoti nuotraukų ar receptų kompiuterio kataloguose. Ši svetainė leis kolekcionuoti gražiausias idėjas ir jomis dalytis su kitais.“

VIDEO: Loveit.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT