Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Medalis už vertybes? Tai vyksta tik „Robotiadoje“!

„Robotiada“ (2016), Kristijonas Vasiliauskas
„Robotiados“ organizatorių nuotr. / „Robotiada“ (2016), Kristijonas Vasiliauskas
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Kovo 24-25 dienomis, Vilniuje, vyks jubiliejinė, penktoji „Robotiada 2017“. Praėjusiais metais 4000 lankytojų sutraukęs renginys šiemet keliasi į naujas erdves ir truks net dvi dienas. Organizatoriai praneša, kad prekyba bilietais jau prasidėjo, o moksleivių klasės, norinčios nemokamai patekti į kovo 24 dienos renginį, prašymus gauti kvietimus gali pildyti jau dabar paskelbtoje formoje.

„Robotiada 2017“ tai didžiausia robotikos šventė Baltijos šalyse vienijanti moksleivius, robotų kūrėjus, verslą, švietimo atstovus ir visą išmanią visuomenę. Nuo kitų robotikos renginių jis skiriasi savo unikalia 5P koncepcija: pamatyk, pabandyk, pasivaržyk, padiskutuok, pasilinksmink.

Praėjusiais metais renginį aplankę technologijų mėgėjai ir entuziastai turėjo galimybę susigrumti 5 tipų varžybose, išvysti lietuviškus robotus, išmėginti technologines dirbtuves, susipažinti su bendraminčiais ir pasinerti į technologines pramogas ir edukacijas.

Dvi dienos pramogų

Šiais metais renginio organizatoriai pramogoms skiria net dvi dienas. Renginio metu vyks dvigubai didesnė nei praėjusiais metais konferencija aktualiomis verslo, technologijų ir švietimo temomis, vyks Sumo, folkrace, linijos sekimo ir laisvojo stiliaus varžybos, kurias papildys VEX robotų pasirodymas ir varžybos. 9-16 metų jaunuoliai atvyks į nacionalinį First LEGO League turą, kurio laimėtojai vyks atstovauti Lietuvai į Daniją. Kovo 24-25 dienomis „Siemens“ arena bus pilna technologinių pramogų kiekvienam nuo 3,5 iki 99 metų.

5P koncepcija: pamatyk, pabandyk, pasivaržyk, padiskutuok, pasilinksmink.

„Robotiados“ organizatoriai teigia, kad šių metų renginys padės kiekvienam lankytojui atrasti jam įdomiausią technologijų pusę. Moksleiviai turės galimybę pasižvalgyti po universitetų siūlomas inovatyvias studijų programas, studentai susitikti su galimais darbdaviais ir derėtis dėl praktikų vietos, mokytojai atrasti ir integruoti STEM mokslus į savo pamokas.

Renkasi dalyviai su šeimomis

„Praėjusių metų „Robotiada“ parodė, kad į šį renginį susirenka ne tik varžybų dalyviai, bet ir sumanios šeimos. Todėl kovo 25 dieną skelbiama „Telia išmanios visuomenės diena“. Šią dieną bus itin daug dėmesio skiriama technologiniam šeimų švietimui, išmaniems sprendimams namams bei mūsų aplinkai. Bus daug įdomių pranešėjų, kurių pavardžių organizatoriai kol kas nenori atskleisti. Tačiau pažada, kad su technologijomis mažai susiduriantys žmonės iš renginio išeis sužinoję šį tą naujo.

„Robotiados“ vadovas K.Vasiliauskas:po praėjusių metų didžiulės sėkmės itin daug dėmesio bus skiriama dirbtuvėms, kurios sutraukia itin daug dalyvių.

Organizatoriai žada, kad tai tik pirmosios žinios apie tai, ko dalyviai gali tikėtis „Robotiada 2017“ metu. „Robotiados“ vadovas K.Vasiliauskas teigia, kad po praėjusių metų didžiulės sėkmės itin daug dėmesio bus skiriama dirbtuvėms, kurios sutraukia itin daug dalyvių.

Oficiali prekyba bilietais jau prasidėjo, bilietus platina TIKETA. Lankytojai turės galimybę įsigyti 6 tipų bilietus: bronzinį, sidabrinį ir auksinį bilietus.

Dalyvių, įsigijusių sidabrinius arba auksinius bilietus, laukia smagios staigmenos! Pastarųjų pirkėjai turės unikalią galimybę gauti limituoto leidimo LEGO rinkinukus, prisidėti prie robotikos veiklų skatinimo mažesniuose miesteliuose arba turės galimybe sudalyvauti išskirtinėje loterijoje laimėti edukacinį robotą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT