Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 27d. 12:46

Moksleiviai „e.pamokoje” sieks didžiausios transliacijos internetu rekordo

Kompiuterio klaviatūra
123rf nuotr. / Kompiuterio klaviatūra

Kovo 28 d. organizuojama tiesioginė „e.pamokos” transliacija internetu. Šios pamokos metu bus siekiama didžiausios transliacijos internetu rekordo – siekiama pritraukti 2 000 „e.pamokos” dalyvių.

„e.pamoka” vyks kovo 28 d. 11 val. ir bus transliuojama tiesiogiai iš Kauno technologijos universiteto bei „Barclays” būstinės Vilniuje. Prisijungti prie „e.pamokos” transliacijos bus galima šiuo adresu: http://emtc.ktu.lt/e.pamoka bei http://e-igudziai.lt/ svetainėje. „e.pamoka” yra „E.ĮGŪDŽIŲ SAVAITĖS 2012” iniciatyvos dalis.

Pagrindinis „e.Pamokos” tikslas – informuoti jaunimą apie studijų ir karjeros galimybes informacinių technologijų srityje bei skatinti rinktis paklausias rinkoje specialybes. „e.pamokoje” dalyvaus Giedrius Dzekunskas, „Barclays” Technologijų Centro vadovas, Raimonda Stulgaitė, „Strategic Staffing Solutions International“ projektų vadovė, Andrius Rupšys, UAB „Ruptela” direktorius ir Jokūbas Laukaitis, Vilniaus licėjaus moksleivis, jaunasis verslininkas.

„Išsikėlėme tikslą tapti didžiausios transliacijos internetu organizatoriais. Siekiame, kad kuo daugiau jaunimo sudalyvautų „e.pamokoje” ir suprastų kokias išskirtines karjeros perspektyvas jiems gali suteikti technologiniai įgūdžiai. 2008–2010 m. kvalifikuotų ir aukštąjį išsilavinimą turinčių darbuotojų pajamos augo greičiau ir santykinai daugiau. Staigi technologinė pažanga suteikia technologijų ekspertams ženkliai daugiau galimybių. Prognozuojama, kad po 3 metų šios srities darbuotojų trūkumas ES sieks jau 700 tūkstančių. Žemesnių e.įgūdžių reikalaujančios profesijos užleidžia pozicijas augančiam skaitmeninių kompetencijų poreikiui. Todėl jaunimas šiandien turi atkreipti dėmesį į rinkos tendencijas, kurios ateityje jiems užtikrins darbo vietas”, – teigia asociacijos „INFOBALT” ES reikalų vadovė Vilma Misiukonienė.

Lietuvos informacinių technologijų įmonių specialistai paaiškins moksleiviams, kaip kurti savo karjerą informacinių technologijų rinkoje, pristatys IT srities specialistų poreikio augimo tendencijas po penkerių metų. Tiesioginėje transliacijoje bus rodomi video reportažai, kurie atskleis, kiek moksleiviai žino apie e.įgūdžius, „Microsoft” atstovas Mindaugas Glodas papasakos, kaip jam pavyko pasiekti karjeros aukštumų. Taip pat bus galima išvysti, kiek pažengusi yra šiuolaikinė medicina – kaip žaisdami kompiuterinius žaidimus, vaikai gydo pirštų judesių, koordinacijos ir kitus motorikos sutrikimus. Visos „e.Pamokos” metu moksleiviai galės užduoti lektoriams klausimus.

Šiais metais „E.ĮGŪDŽIŲ SAVAITĖ 2012” persikelia į internetą ir kviečia moksleivius jungtis prie „e.pamokos” internetu: http://emtc.ktu.lt/e.pamoka bei http://e-igudziai.lt/ svetainėje. Moksleiviai galės prisijungti savo mokyklose, bibliotekų tinklo „Bibliotekos pažangai” centruose ar būnant namuose. „e.Pamoka” vyks kovo 28 d. 11 val. ir bus transliuojama tiesiogiai iš Kauno technologijos universiteto ir „Barclays” būstinės Vilniuje, kurie turi visą reikalingą infrastruktūrą šio projekto įgyvendinimui.

Temos: 1 Pamoka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT