Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mozy“: daugiau jokių dingusių rinkmenų

Kompiuterio klaviatūra
123rf nuotr. / Kompiuterio klaviatūra
Šaltinis: Tinklaraštis „įDebesis“
0
A A

Daugelis mūsų savo duomenis (nuotraukas, dokumentus, filmus, muziką) laikome tik kompiuterio kietajame diske. Tačiau kas nutiktų, jeigu staiga jis sugestų? Tokiu atveju, jeigu nedarote atsarginių kopijų, rizikuojate prarasti visus jame buvusius duomenis. Kad taip neatsitiktų, pagalbos ranką tiesia „Mozy“.

„Mozy“ – tai internetinė atsarginių duomenų kopijų saugojimo tarnyba. „Debesyje“ veikianti paslauga duomenų kopijas sukuria automatiškai, kuomet kompiuteris nėra intensyviai naudojamas arba priklausomai nuo nustatymų (pavyzdžiui, kartą per dieną ar savaitę).

VIDEO: Intro to Mozy | Mozy.com

Naudojimas

„Mozy“ veikia su visomis populiariausiomis platformomis, mobiliaisiais telefonais ir planšetėmis, kuriose įdiegta „Android“ ar „iOS“ operacinė sistema.

Jei paslauga naudojatės kompiuteryje, tuomet reikia atsisiųsti programą „Mozy Stash“, kuri norimus dokumentus nusiųs į „Mozy“ serverį. Programa automatiškai arba jūsų nustatytu laiku sinchronizuos rinkmenas su serveriu. Rinkmenos, keliaujančios į „Mozy“ serverį, yra šifruojamos, todėl jų turinio niekas nesužinos.

Jei naudojatės mobiliuoju įrenginiu su operacine sistema „Android“, tuomet iš „Android Market“ reiks atsisiųsti specialią programėlę „Mozy Android“, o naudojantiems „iOS“ – „Mozy iOS“.

Su išmaniųjų telefonų, planšečių programėlėmis galite peržiūrėti visas savo rinkmenas, esančias „Mozy“ serveryje, ir jas atsisiųsti. Jei vieną dieną visos jūsų rinkmenos dings – ne bėda. Su „Mozy“ vos kelių mygtukų paspaudimais juos atkursite.

Jei naudojatės „MozyPro“, galite pasinaudoti paslauga „MozyPro Data Shuttle“. Plačiau apie ją filmuke:

VIDEO: MozyPro Data Shuttle

Registracija

Registracijai pakanka sugalvoto slapyvardžio, slaptažodžio, elektroninio pašto adreso, šalies ir pašto kodo. Užsiregistravę sistemoje į elektroninį paštą gausite patvirtinimo laišką ir pagaliau galėsite pradėti naudotis „Mozy“.

Kaina

Siūlomos dvi „Mozy“ versijos: privatiems vartotojams skirta „MozyHome“ ir verslui – „MozyPro“. Išbandyti paslaugą galite užsisakę „MozyHome Free“. Galima naudotis nemokamu ir mokamais paslaugos planais.

Pasirinkus nemokamą planą, vartotojas gauna 2 GB vietos rinkmenoms. Už kiekvieną pakviestą draugą suteikiami papildomi 256 MB vietos. Beje, pakviestų draugų skaičius nėra ribojamas.

Jei „Mozy“ jums patiko, galite užsisakyti planus su daugiau vietos. Už 4,99 eurų mėnesinį mokestį siūlomas planas vienam kompiuteriui su 50 GB talpa. Už 8,99 eurus per mėnesį galima naudotis planu, skirtu trims kompiuteriams su 125 GB talpa.

Jeigu ir tiek vietos nepakaks, yra galimybė už kiekvienus 20 GB papildomai per mėnesį mokėti po 2 eurus. Užsisakant „Mozy“ paslaugas ilgesniam laikui yra taikomos nuolaidos: jei užsisakysite vieną iš siūlomų planų metams, tai vieną mėnesį paslaugomis galėsite naudotis nemokamai. Jei užsisakysite paslaugas dvejiems metams, tuomet nemokamomis paslaugomis naudositės tris mėnesius.

Apie „Mozy“ paslaugas verslui galite sužinoti filmuke:

VIDEO: Intro to MozyPro

Išvados

„Mozy“ yra viena iš geriausių duomenų kopijų saugojimo tarnybų. Šis debesų kompiuterijos produktas padės išsaugoti jūsų rinkmenas ir sutaupys daug nervų dingus duomenims ar sugedus kompiuterio kietajam diskui.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad „Mozy“ kainos yra pakankamai didelės, bet geresnio pasirinkimo nei „Mozy“, turbūt, nėra.

Tinklaraštis „įDebesis“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Internetas Serveris
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT