Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 13d. 15:20

MTTC gerins kiniškų telefonų garantinį bei pogarantinį aptarnavimą

Išmaniojo telefono remontas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Išmaniojo telefono remontas

Telefonų remonto įmonė „Mobiliųjų telefonų techninio centras“ (MTTC) pasirašė strateginės partnerystės sutartį su Kinijos prekybos bendrove „WingSing Supplychain Co. Ltd“, kuri atstovauja populiariausiems Kinijos telefonų prekės ženklams. Pagal šią sutartį bus teikiamas autorizuotas garantinis ir ne garantinis kai kurių kiniškų telefonų remontas.

MTTC informavo 15min, kad pagal sutartį aptarnavimas bus teikiamas „Huawei“, „Meizu“, „Xiaomi“ ir „OnePlus“ telefonams. Anot įmonės pranešimo, nuo šiol visos reikalingos originalios detalės šių Kinijos gamintojų išmaniesiems telefonams Lietuvą pasieks greičiau, todėl gerokai sutrumpės ir tokių telefonų remonto laikas, rašoma pranešime spaudai.

„Pagal garantiją aptarnaujame visus „Huawei“ išmaniuosius, parduotus Baltijos šalių regione (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „Meizu“ ir „Xiaomi“ telefonus pagal garantiją aptarnaujame tuo atveju, jei jie į Lietuvą atkeliavo iš platintojų „Mobile center“ ir UTC. Tuo tarpu „Oneplus“ telefonai pagal garantiją aptarnaujami tada, jei jie įsigyti iš platintojų „WingSing“. Ne pagal garantiją tvarkome visų šių gamintojų telefonus, net jei jie įsigyti ne iš minėtų platintojų. Iš kokio tiekėjo gautas įrenginys nustatome pagal telefono IMEI“, - komentare 15min rašė MTTC atstovai.

„Panašų scenarijų mes jau stebėjome – prieš keletą dešimtmečių tai darė Japonijos kompanijos, vėliau – Pietų Korėjos. Šiandien tuo pačiu keliu keliauja Kinijos gamintojai. Nauji Kinijos gamintojų telefonai savo kokybe jau konkuruoja su senaisiais prekių ženklais, todėl natūralu, kad jų paklausa sparčiai auga. Susitarimas su „WingSing“ reiškia, kad MTTC jau nuo vasario aptarnaus sparčiai pasaulyje populiarėjančių Kinijos prekinių ženklų įrenginius. Turėdami tiesioginę originalių detalių tiekimo liniją iš Rytų, populiariausius Kinijos gamintojų įrenginius galime aptarnauti greitai ir pagal visus keliamus reikalavimus“, – sako „Mobiliųjų telefonų techninio centro“ direktorius Gintaras Kručkas.

Jis priduria, jog taip MTTC rengiasi dar didesniam Kinijos prekinių ženklų antplūdžiui ateityje: „Išmaniųjų rinkoje vyksta intensyvus pozicijų persiskirstymas, nes už Kinijos ribų besiplečiantys kiniški prekių ženklai pelno ir kitų valstybių gyventojų simpatijas. Vien praėjusiais metais 3 iš 5 daugiausiai mobiliųjų telefonų pasaulyje pardavusių gamintojų buvo iš Kinijos. Nepaisant to, vos keli iš daugelio Kinijos prekinių ženklų šiuo metu yra žinomi Lietuvoje, todėl galima neabejoti, kad paklausa jiems mūsų šalyje tik didės“.

Organizacijų „Strategy Analytics“ bei „International Data Corporation“ duomenimis, 2017 metais didžiausią pasaulinės išmaniųjų telefonų rinkos dalį (21,1 proc.) sudarė „Samsung“ įrenginiai, aplenkę antroje vietoje pagal parduotų įrenginių skaičių esančią „Apple“ (14,3 proc.) Kiti į populiariausių gamintojų penketuką patekę prekiniai ženklai – Kinijos gamintojai „Huawei“, „Oppo“ bei „Xiaomi“.

„International Data Corporation“ (IDC) bei „Strategy Analytics“ duomenimis, pasaulinė išmaniųjų telefonų gamintojų rinka buvo pasidalinusi taip:

  1. „Samsung“ – 21,1 proc.
  2. „Apple“ – 14,4 proc.
  3. „Huawei“ – 10,1 proc.
  4. „Oppo“ – 7,8 proc.
  5. „Xiaomi“ – 6,1 proc.
  6. Kiti gamintojai – 40,6 proc.

MTTC šiandien aptarnauja didžiausių senajame žemyne mobiliųjų operatorių klientus. Bendrovė techninį aptarnavimą teikia įrenginiams iš Baltijos ir Skandinavijos šalių, Suomijos, Italijos, Nyderlandų, Islandijos, Vokietijos, Prancūzijos bei Austrijos. Sutartis su „WingSing“ reiškia, kad MTTC aptarnaus populiariausių Kinijos gamintojų įrenginius iš viso Baltijos šalių regiono.

Autorizuotas įrenginių priežiūros paslaugas teikianti MTTC visus su remontu susijusius darbus atlieka pagal griežtus gamintojų reikalavimus, turėdama specialią remontui reikalingą įrangą ir ISO kokybės sertifikatus.

Pasiteirauti, ar telefonas į Lietuvos rinką pateko per tiekėją, kurio platinamiems įrenginiams taikoma garantija Lietuvoje, galima MTTC salonuose arba el.paštu info@mttc.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT