Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 gruodžio 6d. 15:54

Narkobarono Pablo Escobaro brolis pristatė įrenginį, kuris geresnis už „Samsung“ ir nukariaus „Apple“

„Escobar Fold 1“ išmanusis telefonas
Gamintojo nuotr. / „Escobar Fold 1“ išmanusis telefonas

Visame pasaulyje puikiai žinomo narkotikų lordo Pablo Escobaro brolis Roberto Escobaras pradėjo pardavinėti sulankstomą telefoną „Escobar Fold 1“. Jis kainuoja vos 349 dolerius ir Roberto teigia, kad „mano telefonas yra praktiškai nesulaužomas – ne taip, kaip „Samsung Galaxy Fold“.

„Mano telefonas negali sulūžti dėl to, kad mes ekranui nenaudojome stiklo – priešingai nei „Samsung“, - leidiniui „Digital Trends“ sakė R.Escobaras.

„Mūsų sulankstomo telefono ekranas yra pagamintas iš specialios rūšies plastiko ir mes vis tiek sugebėjome pasiekti labai aukštą skiriamąją gebą. Mūsų specialios rūšies plastiką yra labai sunku sulaužyti“, - gyrėsi narkobarono brolis.

Remiantis „Escobar Inc“ svetainėje pateikiama informacija, „Escobar Fold 1“ darbuojasi su „Android 9“ operacine sistema ir 8-os serijos „Qualcomm Snapdragon“ procesoriumi.

Taip pat telefonas gali pasigirti dviem 16 MP ir 20 MP kameromis ir dviem 7,8 colių įstrižainės AMOLED ekranais.

„Escobar Fold 1“ taip pat turi pirštų atspaudų skaitytuvą ir „palaiko JAV bei viso pasaulio mobiliojo ryšio dažnius, tad jį galima naudoti bet kurioje šalyje.“

„Escobar Fold 1“ telefono kaina prasideda nuo 349 JAV dolerių ir už tokią kainą gausime 128 GB vidinės atminties, o sumokėję 500 dolerių – 512 GB.

Taip pat pranešime spaudai teigiama, kad telefonų kiekis bus ribotas ir rinkai pasiūlyta tik 100 000 modelių. Kompanija tikisi, kad „Escobar Fold 1“ telefonai bus „parduoti labai greitai“.

Tai kodėl šio straipsnio pavadinime yra N-18 ženkliukas?

Todėl, kad „Escobar Inc“ gana nesikuklindami reklamuoja savo „Escobar Fold 1“ telefoną ir vienoje pirmųjų reklamų pasikvietė „Miss Playboy Russia 2017“ bei dar keletą merginų.

Perspėjame – geriau šių vaizdo įrašų darbovietėje ir šalia esant vaikams nežiūrėti:

VIDEO: Escobar Fold 1 - Escobar Girls show the $349 foldable phone

Gana keista, bet pirmame vaizdo įraše apart „Escobar Fold 1“ telefono nugarėlės nelabai daugiau ką ir matome – išskyrus, žinoma, merginas.

Tačiau vėliau kompanija paviešino ir naują vaizdo įrašą, kuriame jau galime matyti, kaip yra lankstomas „Escobar Fold 1“ telefonas:

VIDEO: Escobar Fold 1 - Instructional video

Galite pamanyti, kad R.Escobaras seka „Samsung“ pėdomis ir bando konkuruoti su šiuo prekės ženklu, bet ne – iš tikrųjų Eskobaras nori nugalėti „Apple“.

Klausiate kodėl?

Roberto Eskobaras „Digital Trends“ teigia: „aš daugeliui sakiau, jog įveiksiu „Apple“ ir aš tą padarysiu.“

Jis pridūrė, kad „aš savo telefonus pardavinėsiu po 349 dolerius, kai tuo tarpu „Samsung“ ir kiti sulankstomi telefonai parduotuvėse kainuoja tūkstančius dolerių. Tai yra mano tikslas – įveikti „Apple“ – ir tai aš padarysiu pats, kaip ir visada tą darau.“

R.Escobaras taip pat teigia, kad iki 2020-ųjų metų sausio 6 dienos „Apple“ pateiks kolektyvinį ieškinį už 30 mlrd. dolerių ir teigia, kad jis jau išleido 1 milijoną dolerių, kad teisminis procesas apskritai prasidėtų. Panašu, kad R.Escobaras rimtai nusiteikęs pakovoti su „Apple“ kompanija.

O štai ko pranešime spaudai apie „Escobar Fold 1“ nerasite – tai informacijos, kad jis yra kaip du vandens lašai panašus į pirmą pasaulyje perlenkiamą išmanųjį telefoną „Royole FlexPai“, kuro apžvalgą 15min publikavo prieš porą mėnesių ir kuris pasaulinėse technologijų parodose demonstruojamas jau apie metus.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT