Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas „Chrome“ plėtinys leis taupyti kompiuterio atmintį

„Chrome“ plėtinys „Great Suspender“
„Chrome“ plėtinys „Great Suspender“
Šaltinis: 15min
0
A A

Žmonės paprastai yra lojalūs savo interneto naršyklėms, o „Chrome“ turi tikrai gausų sekėjų būrį. Tačiau vienas didžiausių vartotojų skundų dėl „Chrome“ yra naršyklės naudojama kompiuterio atmintis tuomet, kai paliekamos atviros kortelės (angl. tabs).

Naujasis „Chrome“ plėtinys ištaiso šią spragą laikinai sustabdydamas visas korteles, kurių nenaudojate. Jį įsirašyti itin paprasta.

Plėtinys „Great Suspender“ leidžia rinktis, kada kortelės turėtų būti „užmigdytos“ – nuo 20 sekundžių iki trijų dienų. Tai reiškia, kad jūsų el. paštas ir kitos 30 kortelių gali būti atidarytos fone ir per tą laiką sistema nesulėtės. Vėliau korteles bus galima pasiekti bet kuriuo metu.

Tos kortelės, kurių būsite nenaudoję ilgą laiką, taps mėlynos arba raudonos ir ant jų bus parašyta „Tab suspended. Cick to reload“. Vienu greitu mygtuko paspaudimu kortelės ir vėl bus atnaujintos.

Sistema leidžia kai kuriuos tinklalapius, pavyzdžiui, darbinį paštą ar „Facebook“, įtraukti į „baltąjį sąrašą“, kurie niekuomet negali būti užmigdyti.

Šis plėtinys yra panašus į atminties taupymo plėtinius, tokius kaip „OneTab“, tačiau „Great Suspender“ palaiko korteles matomas ir pasiekiamas net ir tada, kai šios nėra aktyvios.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT