Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 27d. 21:59

Nesumontuotas vaizdas – robotas skrenda ant oro motociklo

Dronas ant oro motociklo
Malloy Aeronautics nuotr. / Dronas ant oro motociklo

Baltas robotas skrenda ore ant ant keturračio oro motociklo – skamba kaip iš fantastinio filmo. Tačiau toks oro motocikas iš tiesų egzistuoja. Tiesa, ant jo sėdi ne robotas, o greičiau jo imitacija, kuriai ant piečių vietoje galvos uždėta „GoPro“ kamera.

Šį skraidantį oro motociklą sukūrė „Malloy Aeronautics“. Dabartinis modelis, pavadinimu „Drone 3“, yra maždaug trečdaliu mažesnis nei planuojamas galutinis jo variantas, kuriuo galės skraidyti ir žmonės.

Šį įrenginio prototipą gali gauti kiekvienas, minios finansavimo (angl. crowdfunding) tinklalapyje kickstarter.com projektui paaukojęs tūkstantį dolerių.

Dronas yra maždaug 4 pėdų ilgio, nors gali būti sulankstytas taip, kad tilptų į kuprinę. Roboto imitacija su kamera ant drono pasodinta tam, kad leistų geriau suprasti, kokius vaizdus pilotas išvys valdydamas baigtinę oro motociklo versiją.

Žadama, kad galutinė drono versija galės skraidinti iki 270 kilogramų dydžio krovinį ir ore galės išbūti nuo valandos iki dviejų, priklausomai nuo to, ar bus pripildytas antrasis jo kuro bakas. Oro motociklas galės būti naudojamas karyboje, dingusių žmonių paieškoms ar mokslininkams stebint laukinių gyvūnų gyvenimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT