Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 10:09

Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas

Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas
Kadras iš „YouTube“ / Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas

Kompanija „Microsoft“ meta dideles pajėgas populiarinti savąją operacinę sistemą telefonams „Windows Phone 7“. Niujorko (JAV) centre esančioje Heraldo aikštėje jos užsakymu pastatytas milžiniškas išmanusis telefonas.

Telefono aukštis yra beveik 17 metrų, plotis – apie 9 metrai, jo ekrano (tiksliau, kelių sujungtų ekranų) įstrižainė – apie 18 metrų.

Taip „Microsoft“ reklamuoja keturis naujus „Windows Phone 7“ telefonus – „HTC Titan“, „HTC Radar“, „Samsung Focus S“ ir „Samsung Focus Flash“.

Milžiniško telefono ekrane nuolat keičiasi programų ikonos ar žmonių nuotraukos. Kelios ekrano dalys gali būti pasuktos. Atsivėrusioje nedidelėje scenoje tuomet vyksta gyvi pasirodymai.

Kaip pastebi Techland.com žurnalistai, „Microsoft“ smarkiai pakėlė technologijų reklamos kartelę, tad konkurentams teks pasistengti. Pvz., „Apple“ galėtų pastatyti milžinišką „iPhone 4S“, kuriame įdiegta programa „Siri“ atsakinėtų į praeivių klausimus apie orą arba artimiausius restoranus.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašus, kaip buvo pastatytas milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas ir kas vyksta jo viduje:

VIDEO: Time Lapse Build: 6-story Windows Phone

VIDEO: Inside a Giant Windows Phone

VIDEO: Windows Phone Presents Far East Movement

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT