Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 26d. 10:57

„Nokia“ perka bendrovę „Scalado“

„Nokia“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Nokia“

„Nokia“ pranešė baigusi bendrovės „Scalado“ technologijų ir intelektinės nuosavybės įsigijimą, rašoma IT naujienų tinklaraštyje Thenextweb.com. Apie ketinimą nusipirkti fotografavimo programinę įrangą mobiliems telefonams gaminančią kompaniją „Nokia“ buvo paskelbusi prieš kelias savaites.

Už galimybę savo produkcijoje naudoti šiuos sprendimus „Scalado“ įmonei
licencinius mokesčius moka penki didieji mobiliųjų įrenginių gamintojai,
taip pat pagrindinių mobiliųjų platformų kūrėjai

Sulig šiuo sandoriu padidėjo ir Suomijos telefonų gamintojo darbuotojų gretos, kadangi apie 50 „Scalado“ dirbusių vaizdo fiksavimo technologijos specialistų nuo šiol yra „Nokia“ samdiniai.

Nėra žinoma kiek buvo sumokėta už „Scalado“, kuriai šiuo metu priklauso daugiau kaip 50 skirtingų patentų. „Nokia“ taip pat nepanoro atskleisti ką ketina daryti su įsigyta intelektine nuosavybe. Išplatintame pranešime spaudai minima tik tiek, kad nauji fotografavimo sprendimai bus diegiami į „Lumia“ serijos išmaniuosius telefonus.

Švedijoje veikiančios bendrovės „Scalado“ kuriama programinė įranga leidžia užfiksuoti, peržiūrėti ir redaguoti aukštos raiškos nuotraukas eikvojant itin nedaug įrenginio baterijos ir naudojant nedidelį operatyviosios atminties kiekį. Už galimybę savo produkcijoje naudoti šiuos sprendimus „Scalado“ įmonei licencinius mokesčius moka penki didieji mobiliųjų įrenginių gamintojai, taip pat pagrindinių mobiliųjų platformų kūrėjai

Temos: 1 Nokia

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT