Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 27d. 16:21

Nuo seno telefono prie naujojo „Huawei“: 6 žingsniai patogiam duomenų perkėlimui

„Huawei P40 Pro“
Huawei nuotr. / „Huawei P40 Pro“

Įsigijus naują „Huawei“ išmanųjį telefoną gali kilti klausimas, kaip į jį iš savo senojo įrenginio perkelti visus reikalingus duomenis, įskaitant iki šiol naudotas programėles. Kaip teigia „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė, ši duomenų perkėlimo procedūra nesukels jokių rūpesčių, jei į pagalbą pasitelksite „Phone Clone“.

„Nesijaudinkite dėl duomenų perkėlimo į savo naują telefoną. „Huawei“ pasirūpino, kad tai atliktumėte itin lengvai ir greitai, be jokių papildomų rūpesčių. „Phone Clone“ programėlės dėka vos per kelias minutes visi duomenys bus sėkmingai perkelti iš bet kurio „Android“ įrenginio“, – teigia „Huawei“ atstovė.

Telefonai tapo svarbiausių duomenų saugyklomis

Mintis įsigyti naują išmanųjį telefoną šalin gali nuvyti suvokimas, kad kažkokiu būdu teks perkelti duomenis iš seno įrenginio į naują. „Huawei“ komunikacijos vadovės J. Karpavičiūtės nuomone, šis rūpestis yra ne tik suprantamas, bet ir pagrįstas, nes šiandien telefonai vis labiau integruojami į mūsų darbą, gyvenimą ir pramogas.

Huawei nuotr./„Huawei P40 Pro“
Huawei nuotr./„Huawei P40 Pro“

„Asmeninė informacija tampa vis svarbesnė ir labiau vertinama, o būtent mūsų išmanusis telefonas tampa pagrindine tokios informacijos saugykla. Tikriausiai niekas nenorėtų, kad bandant perkelti duomenis iš vieno telefono į kitą jie tiesiog pradingtų. O tokių atvejų dėl sudėtingų perkėlimo procedūrų tikrai pasitaikydavo“, – kalba „Huawei“ atstovė.

Pasak jos, anksčiau naudotojams dažnai tekdavo pasikliauti trečiųjų šalių perkėlimo įrankiais ar fizinėmis kabelių jungtimis, norint perkelti duomenis iš senų prietaisų. Todėl šis procesas reikalavo daug pastangų ir laiko. Dar svarbiau – šie metodai nebūtinai buvo labai saugūs, todėl kėlė pagrįstų abejonių.

Huawei nuotr./„Huawei P40 Pro“
Huawei nuotr./„Huawei P40 Pro“

Ypatingas greitis ir duomenų perdavimo apsauga

Visgi šiandien turėtume būti dėkingi „Huawei“, kadangi šis technologijų gamintojas sukūrė itin patogų, greitą ir saugų būdą perkelti savo duomenis iš seno įrenginio į naują. Tai ypač aktualu, jeigu ką tik įsigijote naujausią „Huawei P40“ arba „P40 Pro“ įrenginį.

„Naudojant „Phone Clone“ programėlę duomenų perkėlimą galite atlikti daug lengviau. Kadangi naujieji P40 serijos įrenginiai turi visiems puikiai žinomą „Android“ operacinę sistemą, iš savo seno „Huawei“ įrenginio galėsite perkelti visus norimus duomenis ir nepatirsite jokių nepatogumų“, – sako J. Karpavičiūtė.

Huawei nuotr./„Huawei P40“
Huawei nuotr./„Huawei P40“

„Phone Clone“ leidžia susieti įrenginius ir perkelti duomenis ypač didele sparta, kuri pasiekia 1 GB per minutę greitį. „Nesvarbu, kiek mylimų nuotraukų ir vaizdo įrašų užfiksavote, kiek programėlių naudojote – visa tai bus perkelta į naują išmanųjį telefoną vos per kelias minutes. Svarbiausia, jog procesas patikimas dėl saugaus belaidžio tinklo šifravimo“, – akcentuoja „Huawei“ atstovė.

Tik 6 nesudėtingi žingsniai

J. Karpavičiūtė pateikia išsamų „Phone Clone“ naudojimo gidą. Anot jos, visų pirma, būtina pasirūpinti „Phone Clone“ programėle abiejuose įrenginiuose. Visuose naujuose „Huawei“ telefonuose ją jau rasite įdiegtą iš anksto. Taip pat „Phone Clone“ galima rasti „Huawei AppGallery“ bei kitose programėlių parduotuvėse.

Huawei nuotr./„Huawei P40“
Huawei nuotr./„Huawei P40“

Tada reikia atlikti kelis paprastus veiksmus:

  1. Atidarykite „Phone Clone“ programėlę naujame įrenginyje ir bakstelėkite „Tai yra naujas telefonas“.
  2. Eikite į senajame telefone esančią programėlę „Phone Clone“ ir bakstelėkite „Tai yra senas telefonas“.
  3. Susiekite abu telefonus, naudodami seną telefoną, kad nuskaitytumėte naujame telefone rodomą specialų QR kodą.
  4. Pasirinkite, kuriuos duomenis norėtumėte perkelti iš senojo telefono į naująjį.
  5. Palaukite, kol perkėlimas bus baigtas.
  6. Mėgaukitės nauju telefonu su visais reikalingais duomenimis.

Viskas atlikta! Pasak „Huawei“ komunikacijos vadovės Baltijos šalyse J. Karpavičiūtės, pakanka atlikti šias 6 nesudėtingas procedūras, kad galėtumėte mėgautis nauju išmaniuoju, kuriame rasime iš seno įrenginio perkeltus duomenis ir programėlės.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT