Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo šiol daržininkystė nebebus nuobodi – švedų išradimas leidžia gėlių lauką užsėti šautuvu

Taip atrodo lauko gėlių lauko pasėjimas su „Flower Shell“
Indiegogo nuotr. / Taip atrodo lauko gėlių lauko pasėjimas su „Flower Shell“
Šaltinis: 15min
0
A A

Manantiems, kad daržininkystė ir gėlių sodinimas – nuobodu, „Studio Total“ minios finansavimo platformoje „Indiegogo“ siūlo alternatyvą, kaip daržininkystę paversti ekstremalesniu užsiėmimu – visą gėlių lauką pasėti paspaudus kad ir 12 kalibro ginklo gaiduką.

„Flower Shell” yra šaudmenys, pripildyti gėlių sėklų, kurios gali užauginti įvairių rūšių gėlių – nuo nuo saulėgrąžų iki saulučių ar aguonų lauko.

„Įsivaizduokite šaunamąjį ginklą, kuris duoda gyvybę, užuot ją atėmęs, – taip apibūdinamas „Flower Shell“. – Daržininkystė jau niekada nebebus toks nuobodus užsiėmimas.“

Šį išradimą sukūrė Peras Cromwellis iš nedidelės Švedijos kūrybinės studijos „Studio Total“. Jis jau anksčiau nustebino savo išradimais. Vienas jų – supama kėdė „iRock Chair“, kuria supantis galima tuo pat metu pakrauti „iPad“.

„Flower Shell“ šaudmenys turi sumažintą parako kiekį ir, pasak P.Cromwellio, turi būti traktuojami kaip įprasta amunicija

Viena kulka su vienos rūšies gėlių sėklomis kainuoja 50 dolerių, Iš viso šios kamanijos metu P. Cromwellis ketina surinkti 4 tūkst. JAV dolerių.

Išradėjas sako, kad plyną įvairių gėlių lauką jam pavyko užsėti iššovus 142 kulkas.

Švedų laboratorijos „Studio Total“ tikslas – kurti naujus produktus, kurie keistų pasaulį. Šiuo metu jau yra vystoma maždaug dešimt projektų, įskaitant ir skraidantį kilimą.

Domitės mokslo ir informacinių technologijų naujienomis? Prisijunkite prie Mokslas.IT socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Google+“ ir „Twitter“. Patirkite netikėtų atradimų!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT