Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 15d. 11:29

Oficialiai atidaryta Lietuvos verslo atstovybė JAV Silicio slėnyje

Biurų pastatai Silicio slėnyje
123rf nuotr. / Biurų pastatai Silicio slėnyje

JAV vakarų pakrantės naujų informacinių technologijų įmonių kūrimosi lopšyje San Franciske ir Silicio slėnyje oficialiai atidaryta Lietuvos verslo atstovybė.

„San Franciskas ir šalia jo įsikūręs Silicio slėnis – unikali vieta, kur susijungia universitetai, mokslo centrai, kur gimsta naujos idėjos, verslai ir įmonės labai inovatyviose srityse – IT, biomedicinos, biochemijos, mechanikos ir panašiai. “, – atidarydamas Lietuvos atstovybę sakė ūkio ministras Rimantas Žylius.

„Šioje rinkoje ir aplinkoje norime ir turime save intelektualiai ir labai kūrybingai pristatyti. Tam matome didelį poreikį ir potencialą. Būtent todėl čia ir įsikūrėLietuvos atstovybė. Mes tikime savo veiklos šioje srityje sėkme. Siekiame ne tik pristatyti Lietuvos investicinę aplinką, kuriamus mokslo slėnius bei ekonominės plėtros zonas, bet ir iš JAV naujų besikuriančių įmonių išgirsti kokios verslo ekosistemos ir aplinkos tikimasi Lietuvoje. Į tai badysime atsižvelgti, kalbėdami su investuotojais bei inovatyvių technologijų įmonėmis, kurios ketina plėstis ar kurtis Lietuvoje", – sakė ūkio ministras.

Lietuvai Silicio slėnyje atstovaus JAV konsultacinė įmonė „NoahMamet&Associates LLC“. Lietuvos verslininkai, norintys sužinoti savo galimybes verslą pristatyti JAV rinkai, pirmiausia turėtų kreiptis į VšĮ „Versli Lietuva“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT