Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Papildyti „Mokipay“ bus galima „Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ tinkluose

Mobiliųjų mokėjimų sistema „Mokipay“
„Mokipay“ nuotr. / Mobiliųjų mokėjimų sistema „Mokipay“
Šaltinis: 15min
0
A A

Paslaugos „Mokipay“ sąskaitą bus galima papildyti visuose kioskuose „Lietuvos spauda“ ir parduotuvėse „R-kiosk“. Iki šiol tai padaryti buvo galima banko pavedimu.

Penkiuose didžiuosiuose miestuose esančiose 30 „R-kiosk“ parduotuvių taip pat bus galima įsigyti „Mokipay“ pakuočių, o vėliau – ir atsiskaityti už prekes mobiliuoju mokėjimu, rašoma pranešime spaudai. Planuojama, kad ateityje „Mokipay“ terminalų ir pardavimų vietų „Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ tinkle daugės.

„Siekiame, kad žmonės „Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ prekybos vietose galėtų greitai ir paprastai tvarkyti kasdienius reikalus – papildyti išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio sąskaitą, sumokėti komunalinius mokesčius ir įmokas. „Mokipay“ papildymas išplės šių mūsų paslaugų sąrašą ir, manau, bus paklausus“, – sakė UAB „Lietuvos spauda“ Vilniaus agentūros direktorius Dainius Dauparas. Šią paslaugą tinklo prekybos vietos siūlys visoje Lietuvoje.

„Mokipay“ pakuotės iš pradžių bus parduodamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – visose 30 čia veikiančių „R-kiosk“ parduotuvių

„Mokipay“ yra karščiausia ir pasauliui įdomi Lietuvos inovacija, kurią krepšinio čempionato metu pristatome visai Europai. Paslauga startavo rugpjūčio mėnesį ir dabar labai sparčiai didiname jos pritaikymo galimybes ir patogumą. Iš vienos pusės, kasdien plečiasi partnerių tinklas, kur galima įsigyti „Mokipay“ ir juo atsiskaityti. Iš kitos pusės, svarbu, kad mobiliaisiais mokėjimais atsiskaityti būtų patrauklu, todėl, pavyzdžiui, siūlome daug nuolaidų vartotojams. „Lietuvos spaudos“ prekybos tinklo prisijungimas yra labai svarbus „Mokipay“ ir gera žinia jo vartotojams – bus kur kas patogiau papildyti „Mokipay“ ir tai nieko nekainuos“, – sakė „Mokipay Europe“ įkūrėjas Markas Zbarskis.

Naudojantis „Mokipay“, už prekes ir paslaugas galima atsiskaityti patogiau nei mokant kortele ar grynaisiais pinigais – tiesiog prie terminalo pridėjus mobilųjį telefoną, turintį specialų lustą. Be to, „Mokipay“ veikia ir kaip lojalumo programa. Pavyzdžiui, Europos krepšinio čempionato metu visose krepšinio arenose ir jų pramogų zonose atsiskaitant „Mokipay“ vartotojui grąžinama 15 proc. sumokėtos sumos. Taip pat arenose kasdien 20-21 val. vyksta „Mokipay“ „Bumas“ – grąžinama 50 proc. sumokėtų pinigų, iki 25 litų.

Pirmoji pasaulyje Europos krepšinio čempionato metu pristatydama plačia apimtimi įdiegtą tokią mobiliųjų mokėjimo sistemą, Lietuva inovacijų srityje aplenkė Londone kitąmet vyksiančių Olimpinių žaidynių rengėjus.

Tapti „Mokipay“ vartotoju galima už 30 litų įsigijus paslaugos pakuotę. Sumokėti pinigai iškart papildo vartotojo „Mokipay“ sąskaitą ir gali būti skirti pirkiniams. Svečiams iš užsienio taip pat yra paruoštos 350 litų vertės „Mokipay“ pakuotės su „Extra“ kortele.

Europos krepšinio čempionato metu „Mokipay“ be specialaus „Mokipay“ vartotojo pakvietimo galima įsigyti ne tik „R-Kiosk“ parduotuvėse, bet visose „Coffee Inn“ kavinėse, „Omnitel“ salonuose didžiuosiuose miestuose, o artimiausiu metu ir kitose pardavimo vietose, kurių tinklas nuolat plečiasi.

Lietuvos bendrovės „Mokipay Europe“ inovatyvi mobiliųjų mokėjimų paslauga sukurta naudojant bekontaktę NFC (angl. Near Field Communication) technologiją. Lietuva tapo pirmąja šalimi pasaulyje, įdiegusia šią paslaugą plačia apimtimi. Paslauga dabar gali naudotis „Omnitel“ abonentai ir „Omnitel Extra“ vartotojai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT