Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 11:21

Pirmieji Lietuvoje: 15min pristato programėlę išmaniesiems laikrodžiams

Išmanusis laikrodis
„15min“ programėlė nepakeičiama tiems, kuriems aktualu gauti tik svarbiausius naujienų akcentus.

15min naujienas nuo šiol galite skaityti dar vienoje platformoje – išmaniuosiuose laikrodžiuose. Dienos šviesą išvydo 15min programėlės „Android“ ir „watchOS“ operacinių sistemų laikrodžiams.

Kuo patogi 15min programėlė išmaniajam laikrodžiui? Ji nepakeičiama tiems, kuriems aktualu gauti tik svarbiausius naujienų akcentus – greitai ir patogiai.

Programėlėje vienu metu matysite dešimt tuo metu aktualiausių naujienų, o jos atsinaujins kas 10 minučių.

Aktualiausios naujienos nuo šiol bus dar arčiau: jas ant savo riešo galėsite peržvelgti, kad ir kur bebūtumėte: paskaitoje, susirinkime, automobilyje.

15min programėlė išmaniajam laikrodžiui
15min programėlė išmaniajam laikrodžiui

Naujienas išmaniajame laikrodyje pristatome itin glaustai: vieną pranešimą sudaro antraštė, nuotrauka ir įžanga. Jei norėsite tęsti straipsnio skaitymą, tai galėsite padaryti savo telefone: išmaniojo laikrodžio programėlė yra sinchronizuota su programėle išmaniajame telefone.

Tomas Balžekas
Tomas Balžekas

15min dešimties metų darbo istorija rodo, kad visada siekėme būti pirmi prisijaukinant naujoves: nesvarbu – technologines, vadybos ar turinio pateikimo. Šiandien pristatome 15min programėlę išmaniesiems laikrodžiams.

Iš vartojimo skaičių matome, kad skaitytojai naujienas tikisi gauti greitai, patogiai ir tada, kai jie turi laiko jas skaityti. Telefonas ir laikrodis yra tos platformos, kurios visada su mumis“, – sako Tomas Balžekas, 15min generalinis direktorius.

„Didžiuojamės, kad esame lyderiai Lietuvoje pagal skaitytojų skaičių mobiliuosiuose telefonuose. Džiaugiuosi, kad esame novatoriai ir išmaniuosiuose laikrodžiuose, nes lietuviškų programėlių jiems iki šiol nėra sukurta“, – priduria T.Balžekas. 

Kaip parsisiųsti 15min programėlę į išmanųjį laikrodį? Tiesiog sinchronizuokite savo išmanųjį telefoną (o jame, neabejojame, jau turite 15min programėlę) su laikrodžiu, ir jame taip pat atsiras mūsų programėlė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT