Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmieji „Samsung Galaxy S8“ telefonai – jau lietuvių rankose

„Samsung Galaxy S8“
Luko Balandžio / 15min nuotr. / „Samsung Galaxy S8+“
Šaltinis: 15min
1
A A

Iškart po naujojo „Samsung“ flagmano „Galaxy S8“ pristatymo buvo pradėti priiminėti išankstiniai šių įrenginių užsakymai. Ir tuo pačiu visi ryšio operatoriai pažadėjo, kad nuo balandžio 18 dienos naujieji telefonai jau pasieks pirmuosius klientus. Pažado laikėsi. Galbūt netgi per daug uoliai.

Tučtuojau po vidurnakčio redakciją pasiekė „Tele2“ pranešimas spaudai, kad pirmieji „Galaxy S8“ bei „Galaxy S8+“ jau pristatyti pirkėjams. Ir juos dviems laimingiesiems pristatė ne šiaip koks kurjeris, o pats „Tele2 Lietuva“ generalinis direktorius Petras Masiulis!

Pirmuosius telefonus bendrovės vadovas klientams įteikė Vilniaus širdyje, Katedros aikštėje, bokšto laikrodžiui paskelbus balandžio 18-osios pradžią.

Bendrovės iliustr./„Tele2“ direktorius Petras Masiulis su kurjeriu perduoda pirmąjį iš anksto užsakytą „Samsung Galaxy S8“ telefoną
Bendrovės iliustr./„Tele2“ direktorius Petras Masiulis su kurjeriu perduoda pirmąjį iš anksto užsakytą „Samsung Galaxy S8“ telefoną

Naktinę telefono pristatymo akciją nusprendė vykdyti ir „Bitė Lietuva“. Ir netgi su reklaminio cirko elementais – iliuzionistu Mantu Wizard, žaliais dūmais, kosminį kostiumą apsirėdžiusiu kurjeriu, iš ledo pagaminta telefono pakuote ir daug (galbūt netgi per daug) patoso.

Tuo tarpu trečiasis iš didžiųjų Lietuvos ryšio operatorių – „Telia“ – savo kurjeriams ir klientams leido ramiai išsimiegoti bei įrenginių pristatymus pradėjo nuo 8 valandų ryto. „Visi mūsų klientai, iš anksto užsisakę naujuosius „Samsung Galaxy S8“ telefonus šią naktį ramiai miegojo Telefonų pristatymas per kurjerį vyksta nuo pat ryto į klientų namus ir darbovietes“, – rašoma šios įmonės komentare.

Telefonų gamintojai anksčiau skelbė, kad „Samsung Galaxy S8“ išankstiniai užsakymai Lietuvoje yra labai džiuginantys – Lietuvoje užsakymų sulaukta beveik tiek pat, kiek ir Latvijoje bei Estijoje kartu sudėjus, o bendras išankstinių užsakymų kiekis – rekordinis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT