Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė apdovanojo pažangiausias žinių ekonomikos įmones

Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė „Žinių ekonomikos įmonės 2012“ apdovanojimus.
Prezidentūros nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė „Žinių ekonomikos įmonės 2012“ apdovanojimus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė „Žinių ekonomikos įmonės 2012“ apdovanojimus įmonėms „Thermo Fisher Scientific“, „Amilina“ ir „Lietuvos paštas“. Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimas įteiktas bendrovei „Rubedo sistemos“.

„Žinios ir inovacijos yra vertingos tik tada, kai yra pritaikomos veikloje. Tikiuosi, kad šie apdovanojimai paskatins įmones ne tik rūpintis savo verslo sėkme, bet ir atkreipti dėmesį į daug platesnę misiją – visų Lietuvos žmonių švietimą ir pilietinės atsakomybės ugdymą“, – ceremonijoje teigė šalies vadovė.

Pasak jos, šviesdamos Lietuvos visuomenę pažangios įmonės padeda mažinti socialinę atskirtį, korupciją, padeda kurti sąžiningo ir skaidraus verslo tradicijas.

Šalies vadovė pabrėžė, kad dalinantis savo sėkme su gyvenančiais kukliau, galima visus įtikinti, kad Lietuvoje įmanoma uždirbti dorai. Individuali keleto verslų sėkmė nebus visavertė be bendros visuomenės gerovės.

Sveikindama apdovanotąsias įmones Prezidentė palinkėjo dar daugiau genialių idėjų, žinių, kūrybiškumo ir darbštumo bei pasidžiaugė, kad vis daugiau įmonių renkasi socialiai atsakingą verslą, besirūpinantį visuomenės ir klientų poreikiais, aplinkosauga, darbuotojų gerove.

Devintąjį kartą organizuotuose rinkimuose varžėsi beveik 70 Lietuvos įmonių.

„Drąsiai galime sakyti, kad Lietuva yra šalis, kurioje plėtojama žinių ekonomika ir kuriamos pažangios technologijos. Ir kiekviena nauja verslo idėja, kiekvienas išradimas, kiekviena nauja žinių ekonomikos įmonė skatina atsigręžti į inovacijas, aukštą pridėtinę vertę ir veda mus į ekonominę nepriklausomybę, į mūsų ateitį Lietuvoje“, – sako Alvydas Žabolis, „EKSMA“ grupės valdybos narys.

Pažangiausia aukštųjų technologijų įmone už unikalių, pasaulinėje rinkoje konkurencingų inovacijų kūrimą ir sparčią plėtrą bei pavyzdinį Lietuvos vardo garsinimą visame pasaulyje pripažinta įmonė „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys.

Įmonė „Amilina“ už didžiausias investicijas Lietuvoje kuriant inovatyvų verslą ir šalies garsinimą Vakarų Europoje bei JAV pripažinta pažangiausia tradicinės pramonės įmone.

Perspektyviausia paslaugų sektoriaus įmone už efektyvų ir sėkmingą naujovių įgyvendinimą bei sparčią pažangą pripažinta bendrovė „Lietuvos paštas“.

Specialus „EKSMOS“ grupės įsteigtas apdovanojimas ir 10 tūkst. Lt piniginis prizas atiteko robotizuotas sistemas medicinai kuriančiai įmonei „Rubedo sistemos“.

„Esame labai dėkingi apdovanojimų komisijai, nes augant pateikiamų paraiškų kokybei ir dalyvaujančių įmonių įvairovei, jos darbas buvo tikrai nelengvas. Džiugu buvo matyti vis daugiau sėkmingo bendradarbiavimo tarp Lietuvos įmonių ir universitetų, tyrimų centrų pavyzdžių. Įdomu ir tai, kad šiuose rinkimuose vis aktyviau ir sėkmingai dalyvauja ne tik privataus kapitalo, bet ir valstybės kontroliuojamos įmonės. Tai rodo, kad šiais apdovanojimais pagerbiame sėkmingiausius kandidatus ir paskatiname visas Lietuvos įmones aktyviau remtis žiniomis bei naujovių taikymu“, – teigia „Žinių ekonomikos forumo“ Tarybos pirmininkas Haroldas Brožaitis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT