Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 30d. 17:16

„Samsung Galaxy A02s“ apžvalga

„Samsung Galaxy A02s“ apžvalga
BITĖ nuotr. / „Samsung Galaxy A02s“ apžvalga
Ieškote patikimo ir gerai kasdienes užduotis atliekančio telefono? Gerai laikanti baterija, erdvus ekranas, patogus valdymas ir prieinama kaina – tai, turbūt, būtų tiksliausias „Samsung Galaxy A02s“ apibūdinimas. Daugiau apie šio įrenginio funkcijas ir privalumus pasakoja „Bitės Profai“.

Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:

  • „Samsung Galaxy A02s“ nugarėlė – su tekstūra, o nustatymuose galite pasirinkti, kokią funkciją atliks telefonas du kartus paspaudus įjungimo mygtuką ;
  • Didžiausias šio išmaniojo telefono privalumas – didelė ir gerai laikanti baterija, kuri padės telefonui atlaikyti visos dienos iššūkius, o naudojant ne taip aktyviai, telefonas gali tarnauti net iki 2 ar 3 dienų ;
  • Telefoną valdyti lengva – meniu išdėstytas taip, kad įrenginį patogu naudoti ir viena ranka, o keturios įrenginio kameros padės užfiksuoti įvairias kasdienes akimirkas.

Daugiau apie išmanųjį „Samsung Galaxy A02s“ ir jo funkcijas sužinokite „Bitės Profo“ Mantvydo parengtoje vaizdo apžvalgoje:

VIDEO: Samsung Galaxy A02s apžvalga

Samsung Galaxy A02s“ yra patogus telefonas laikyti ir naudoti, įrenginio ekranas erdvus, o baterija tarnauja ilgai. Tad jei ieškote nebrangaus ir patikimo telefono, rekomenduoju pagalvoti apie būtent šį „Samsung“ išmanųjį telefoną“, – pasakoja „Bitės Profas“ Mantvydas.

Pigesni telefonai priskiriami biudžetinių išmaniųjų įrenginių kategorijai, kurioje taip pat galite išsirinkti optimalų mobilųjį. Šios klasės telefonai gali pasiūlyti pakankamai solidžių parametrų išmaniai ir lengvesnei kasdienybei. „Bitės Profai“ įvertino telefonus iki 300 eurų ir išrinko penkis geriausius modelius tam, kad išsirinkti išmanųjį, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius, būtų lengviau.

Vidutinių telefonų klasėje taip pat yra daug puikių modelių, kurie kai kuriais parametrais pasižymi net ir flagmanams būdingomis savybėmis, o įsigyti juos galima už žemesnę kainą. „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius ir išrinko penkis geriausius modelius iki 500 eurų.

Jei jūsų artimųjų rate išmaniojo telefono ieško vyresnio amžiaus žmonės, „Bitės Profai“ rekomenduoja peržiūrėti sudarytą penkių išmaniųjų telefonų modelių sąrašą, kurie puikiai atitiks senjorų poreikius.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A02s“ ar kitus įrenginius sužinokite iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT