Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 8d. 14:31

Saugumo spraga leidžia gyvai stebėti „Trendnet“ klientų apsaugos kamerų transliacijas

Internete pašaliniai asmenys gali stebėti „Trendnet“ klientų įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų transliacijas.
Reddit.com/user/Gl0we nuotr. / Internete pašaliniai asmenys gali stebėti „Trendnet“ klientų įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų transliacijas.

Kompanijos „Trendnet“ namų apsaugai skirtas vaizdo kameras turintys klientai pasipiktino sužinoję, kad jų namuose įrengtų kamerų transliacijas gali stebėti pašaliniai. Dėl programinėje įrangoje paliktos saugumo spragos prie šių transliacijų galima prisijungti ir neturint slaptažodžio.

Vienam tinklaraštininkui paviešinus informaciją apie dalies „Trendnet“ stebėjimo kamerų pažeidžiamumą, populiariuose interneto forumuose pasipylė nuorodos, kurias paspaudus galima žiūrėti saugumo kamerų transliuojamus vaizdus, skelbia BBC. Iš viso internete paskelbta beveik 700 adresų, kuriais galima stebėti kitų žmonių namuose ar biuruose įrengtų vaizdo kamerų transliacijas.

Kompanijos klientai išreiškė susirūpinimą dėl to, kad pašaliniai gali stebėti vaikų miegamuosius ir kitas patalpas, kuriose įrengtos kameros. Kiti klientai, sužinoję apie šią spragą, suskubo savo vaizdo kameras išjungti.

JAV bendrovė paskelbė sąrašą vaizdo kamerų, kurių savininkams gresia pavojus būti stebimiems, o taip pat sukūrė programinės įrangos papildymus, kurie turėtų užkirsti tam kelią.

„Mes apie tai sužinojome sausio 12 dieną. Iki šiol savaitės mes nustatėme 26 modelius. Septyniems iš jų jau išleisti programinės įrangos atnaujinimai. Likusiems modeliams atnaujintą įrangą tikimės išleisti šią savaitę“, – nurodė „Trendnet“ rinkodaros direktorius Zakas Woodas.

Temos: 1 Internetas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT