TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitmeninis kodas: vasaros reikmenys

Niežulio naikintojas.
Gamintojo nuotr. / Niežulio naikintojas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors lietuviška vasara ne kasdien dovanoja karštį ir skaisčią saulę, pasiruošti šiems malonumams būtina.

Anądien skaičiau prenumeruojamus tinklaraščius, ir pas Ligitą (Ligita.xz.lt) užtikau jos nupieštą „tautietį“ – tipinį lietuvį. Panašus į mane, bet žiūrėdamas į tą piešinį susimąsčiau, kad jam trūksta skėčio ir akinių nuo saulės. Tradicinei lietuviškai vasarai.

Gamintojo nuotr./Akiniai nuo saulės su USB jungtimi.
Akiniai nuo saulės su USB.

Lietsargį aš turiu, bet akinių niekaip neišsirenku. Turėjau net kelis, bet aš juos vis pametu. Matyt, todėl, kad jie nėra itin svarbūs ar vertingi, kaip, tarkim, piniginė, namų raktai ar telefonas.

Mados guru Calvino Kleino namai supranta išsiblaškiusius žmones, todėl sukūrė akinius nuo saulės su integruota 4 gigabaitų talpos USB atmintine. Ji įtaisyta vienoje akinių kojelėje. Susikelčiau svarbiausią informaciją, ir tada jau saugočiau tuos akinius (ar bent kojelę...) kaip savo akį.

Deja, yra dvi blogos naujienos: šie akiniai pasirodys tik spalį, o jų kaina bus 199 JAV doleriai (apie 500 Lt).

Mini šaldytuvas

Deja, ir vasarą tenka dirbti, o atsėdėti ištisą dieną prie kompiuterio, kai už lango kepina saulė, nėra taip lengva. Juolab kad langai praleidžia šilumą, o kondicionierius gelbsti tik iš dalies.

Gamintojo nuotr./Mini šaldytuvas.
Mini šaldytuvas.

Dažnai užsinoriu vėsaus gėrimo ar bent ledų porcijos, deja, šaldytuvo į darbą nepasinešiosi (aišku, ir nepalaikysi).

Šioje keblioje situacijoje gali pagelbėti vos 33 JAV dolerius (82 Lt) kainuojantis mini šaldytuvas, maitinamas USB jungtimi. Nors jo talpa nedidelė, skardinė kolos ar sulčių tilps (išmatavimai – 19x9x9 cm).

Per kelias minutes temperatūra šio mini šaldytuvo viduje pasiekia 8 laipsnius Celsijaus – gėrimui atvėsinti tokio vėsumo per akis. Prekės „USB Mini Fridge“ ieškokite adresu Usb.brando.com.hk.

Niežulio naikintojas

Sušilus orui bunda visa gamta. Deja, pabunda ir uodai. Mane jie jau „paskiepijo“ kelis kartus, dar dabar kankinuosi su keliais niežtinčiais spuogais. Iki šiol žinojau vienintelį vaistą nuo jų – nesikasyti. Dabar žinau dar vieną: niežulio naikintojas „Heated Itch Relief“.

Gamintojo nuotr./Niežulio naikintojas.
Niežulio naikintojas.

Dviem AAA tipo baterijomis maitinamas elektroninis aparatas veikia labai paprastai – tereikia „nutaikyti“ jį į spuogą ir kelias minutes palaikyti nuspaudus jo viršuje esantį mygtuką.

Produkto gamintojo teigimu, aparatas „neutralizuoja uodo įleistus proteinus, kurie sukelia niežėjimo jausmą“. Ir uodas sveikas, ir žmogus patenkintas.

Norintys produktą išbandyti, jį gali įsigyti tinklalapyje Improvementscatalog.com už 17 JAV dolerių (42 Lt).

Tinklaraščių dėžė: WebPadange.lt

Tinklaraštį WebPadange.lt rašantis Edvinas siūlo užsukti visiems, rašantiems savo tinklaraščius – pas jį rasite naudingų patarimų administravimo, įrašų rašymo, populiarinimo ir kitomis temomis. „Taip pat apžvelgiami įvairūs naudingi internetiniai įrankiai, internetiniai tinklalapiai ar kiti su skaitmeniniu pasauliu susiję įvykiai. Už skaitmeninio, daugiausia su internetu susijusio, pasaulio ribų išeinama labai retai. Stengiamasi koncentruotis į pagrindines temas, nenukrypstant nuo pasirinktos krypties“, – rašo WebPadange.lt autorius. Aš gi, užsukęs į šį tinklalapį, sužinojau, kad M.Jacksonas mirė ne praėjusį mėnesį, o dar 2007 metais. Netikite? Užeikite ir pamatysite patys.
 

Tinklaraščius rubrikai siūlykite el.p. ITkodas@15min.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Atostogos
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT