Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 13d. 17:56

„Sony“ neatšaukė svylančių „Bravios“ televizorių, siūlo nemokamus patikrinimus

„Bravia“ televizoriai
„Sony“ nuotr. / „Bravia“ televizoriai

Kompanija „Sony“ nusprendė neatšaukti „Bravia“ serijos televizorių modelių, kurie dėl perkaitimo gali pradėti svilti. Vietoje to klientai gali nemokamai iškviesti specialistą, kuris patikrins, ar įrenginys yra techniškai tvarkingas.

Kompanija įspėjo, kad 8 skirtingose „Bravia“ versijose gali būti panaudotas sugedęs komponentas, kuris „labai retais atvejais“ perkaista. Tačiau ji nusprendė neatšaukti šių modelių televizorių, rašo BBC.

Tačiau dėl saugumo sunerimę klientai gali nemokamai iškviesti garantinio aptarnavimo specialistą, kuris patikrins televizorių.

Perkaisti galintys LCD televizoriai Europoje buvo pardavinėjami nuo 2007 metų birželio.

Sunerimti vertėtų šių „Bravia“ modelių savininkams: KDL-40D3400, KDL-40D3500, KDL-40D3550, KDL-40D3660, KDL-40V3000, KDL-40W3000, KDL-40X3000 ir KDL-40X3500.

Iš viso pasaulyje buvo parduota 1,6 mln. šių televizorių, iš jų per 630 tūkst. – Europoje.

Iki šiol visi 11 pranešimų apie tai, kad įrenginys perkaito ir iš jo sklido dūmai, atkeliavo iš Japonijos.

Kompanija tikina, kad televizorius gali perkaisti tik tuo metu, kai yra įjungtas, taigi jei jis išjungtas, pavojaus nėra.

Klientai raginami išjungti televizorių, jei iš jo sklinda neįprasti garsai, juntami kvapai ar sklinda dūmai, ir iškviesti specialistą.

Televizoriaus modelio numerį galima rasti įrenginio galinėje dalyje arba naudojant pultelį (instrukciją anglų k. rasite čia).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT