Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Steve'as Wozniakas negailestingai išpeikė „Google Glass“ ir išmaniuosius laikrodžius

vienas iš kompanijos „Apple“ įkūrėjų Steve‘as Wozniakas.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / vienas iš kompanijos „Apple“ įkūrėjų Steve‘as Wozniakas.
Šaltinis: FaceIT.lt
0
A A

Vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve'as Wozniakas, kuris visai neseniai tapo Australijos piliečiu, davė interviu leidiniui „The Australian Financial Review“. Bendraudamas su žurnalistais jis įvertino „Apple“ generalinio direktoriaus Timo Cooko darbą, taip pat papasakojo savo požiūrį į „Google Glass“ ir dėvimą elektroniką.

Papasakojęs apie savo meilę Australijai, S. Wozniakas perėjo prie diskusijų apie Timą Cooką, jį pagyrė, nes šis sugebėjo atsisakyti „Jobso dogmų“, kuriose nebuvo vietos išmaniesiems telefonams su didelės įstrižainės ekranais.

Dar mažiau optimizmo jis demonstravo kalbėdamas apie „Google Glass“ – papildytos realybės akinius, kuriuos jis pavadino „žavia nesėkme“.

S. Wozniako nuomone, dabar „Apple“ pradeda plėsti savo korporatyvinę kultūrą ir akiratį. Kompanija daugiau nėra tokia uždara kaip anksčiau, labiau atvira naujoms idėjoms, taip pat ir ateinančioms iš išorės.

„Apple“ ruošiasi išleisti firminį išmanųjį laikrodį. Tačiau,  S. Wozniako manymu, kol kas nė viena kompanija nerado, kaip teisingai panaudoti išmaniuosius laikrodžius.

„Aš įsigijau keletą išmaniųjų laikrodžių, tarp jų ir „Samsung“, ir likau nusivylęs. Aš jų atsisakiau, nes išmanieji laikrodžiai yra daug blogesni už mano kišenėje gulinčius išmaniuosius telefonus“, – kalbėjo S.Wozniakas. – „Apple“ gali nurodyti teisingą kryptį naudingų ir išmanių laikrodžių kūrimo kelyje, kaip tai nutiko su išmaniaisiais telefonais. Tačiau laikrodžiai neturi pakeisti telefonų, atlikdami jų funkcijas.“

Dar mažiau optimizmo jis demonstravo kalbėdamas apie „Google Glass“ – papildytos realybės akinius, kuriuos jis pavadino „žavia nesėkme“. S. Wozniakas teigė, kad yra didelis „Google Glass“ gerbėjas dėl techninės akinių įgyvendinimo pusės, ir žavisi tuo, jog „Google“ pavyko mažame įrenginyje sutalpinti galingą aparatinę įrangą.

Tačiau S.Wozniakas mano, jog kol kas nėra praktinio panaudojimo būdų, kurie pateisintų tokią aukštą „Google Glass“ kainą.

„Mano manymu, tai yra puikus produktas, kuriam nelemta tapti sėkmingu, kaip ir daugeliui kitų nuostabių produktų. Aš tikiuosi, kad pavyks surasti bent vieną didelį „Google Glass“ komercinio panaudojimo būdą ir bendrovė neatsisakys šio įrenginio“, – reziumavo S. Wozniakas.

FaceIT.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT