Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 12d. 23:52

Technologijų mylėtojams – „Foursquare“ savaitė

„Foursquare“ savaitės logotipas
Organizatorių nuotr. / „Foursquare“ savaitės logotipas

„Atsižymėti“ apsilankius įvairiose vietose leidžiančią „Foursquare“ paslaugą naudojantys lietuviai pagaliau sulaukė dėmesio: netrukus jiems bus pasiūlytas visas pluoštas siurprizų.

Pasaulyje jau spėjusi išpopuliarėti „Foursquare“ paslauga Lietuvoje kelią skinasi lėtai. Plitimą stabdo įsisukęs užburtas ratas: paslaugos vartotojų yra nedaug, todėl verslininkai neskuba kurti išskirtinių pasiūlymų ją naudojantiems klientams.

Šią problemą išjudinti nusprendė vilnietis Domantas Širvinskas, internautams geriau žinomas kaip tinklaraščio EziukasVilniuje.lt autorius.

„Visuomet mėgau organizuoti arba prisijungti prie įvairių akcijų mieste. Ypač tų, kurios suburia miestiečius, pasiūlo jiems kažką naujo ir netikėto. Tinklaraščio neberašau, bet noras suteikti miestui gyvybės neišblėso“, – teigė D.Širvinskas.

„Foursquare“ – tai ne tik dovanų ir nuolaidų rinkimas. Tai žaidimas, ritualas, būdas save išreikšti. Apie patikusią ar nepatikusią kavinę galima parašyti atsiliepimą, įdėti nuotrauką.Su komunikacija socialinėje žiniasklaidoje dirbantis vaikinas nusprendė aktyviems miestiečiams suteikti pramogą išbandant geolokaciją. „Viskas labai paprasta! Tereikia susikurti vartotojo paskyrą puslapyje Foursquare.com ir į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti nemokamą „Foursquare“ programėlę. Tuomet belieka pasinerti į žaidimą: susikviesti draugus, lankant įvairias vietas jose „atsižymėti“, o kai kur net gauti premijų. Tik pabrėžiu, kad „Foursquare“ – tai ne tik dovanų ir nuolaidų rinkimas. Tai žaidimas, ritualas, būdas save išreikšti. Apie patikusią ar nepatikusią kavinę galima parašyti atsiliepimą, įdėti nuotrauką“, – kalbėjo akcijos organizatorius.
 
„Foursquare“ savaitė prasidės balandžio 16 dieną. Tai yra tarptautinė „Foursquare“ diena (angl. „four“ – keturi, „square“ – kvadratas, taigi keturi kvadratu – 16), kurios metu visame pasaulyje rengiamos įvairios pramogos ir akcijos. Prie jų jungiasi ir Vilnius.

D.Širvinskas jau sutarė su įvairiomis Vilniaus maitinimo įstaigomis, klubais ir barais dėl pasiūlymų ar nuolaidų „Foursquare“ savaitės metu. „Bus įvairių premijų: už lojalumą (apsilankymą „n“ kartų), naujų žmonių atvedimą (prisiregistravimą su kažkiek draugų), apsilankymą konkrečiu paros metu ir t.t. Premijos – nuo stiklinės gėrimo iki nepigaus užkandžių rinkinio. Kai kurie prisijungę klubai net rengia atskirus vakarėlius šia proga“, – užsiminė jis.

Be to, su nekomerciniais partneriais bus organizuojamos pramoginės veiklos mieste.

Informacija apie akciją skelbiama jos „Facebook“ paskyroje, adresu Facebook.com/FoursquareSavaite.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT