Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 17d. 11:44

„Telia“ ruošią tiesioginį atsaką „Netflix“: televizija bus visuose ekranuose

„Telia Play“ paslauga aprėps visus ekranus
Bendrovės nuotr. / „Telia Play“ paslauga aprėps visus ekranus

Išmaniąją „Telia“ televiziją su populiariais TV kanalais, laidų įrašais, filmų nuoma ir išskirtiniu HBO turiniu Lietuvoje jau netrukus bus galima žiūrėti ir telefono, planšetės ar kompiuterio ekranuose. „Telia Play“ pavadinta platforma startuos jau šiemet, o nuo ateinančios savaitės bus pradėtas viešas „beta“ versijos testavimas, rašoma pranešime spaudai.

„Žmonės nori jiems įdomų, aktualų turinį žiūrėti tada ir ten, kur jiems patogu, neprisirišdami prie įrenginių, laidų ar antenų. Tam ir sukūrėme „Telia Play“ – televiziją, skirtą mobiliesiems ekranams. Ji visuomet bus ten, kur yra jos žiūrovai. Nesvarbu, ar vyksta krepšinio varžybos, o jūs stovyklaujate miške, o gal tiesiog norite pažiūrėti televiziją pakeliui į pajūrį – „Telia“ televizijos turinys visada bus po ranka“, – sako „Telia“ privačių klientų vadovas Nortautas Luopas.

„Telia Play“ – vienas iš projektų, prie kurio kūrimo ir palaikymo prisideda Lietuvoje veikiančio „Telia Global Services Lithuania“ paslaugo centro TV ir Media technologų komanda. Tai yra vienas pirmųjų bendrų „Telia“ produktų, skirtų visoms Baltijos ir Šiaurės šalims.

„Tokio funkcionalumo poreikį padiktavo rinka ir vartotojai: jei siūlai televizijos paslaugą, ji turi veikti visuose įrenginiuose. „Telia“ grupė šį produktą pradėjo kurti dar prieš kelerius metus, lietuviai prie bendros komandos prisijungė prieš maždaug pusantrų metų. Mūsų specialistai dirba ne tik su paslaugos pritaikymu Lietuvai, bet ir prisideda prie viso produkto plėtros, vystymo, naujų funkcijų kūrimo ir integravimo. Taigi lietuvių įdirbį mato ir gali įvertinti visų Baltijos ir Skandinavijos šalių gyventojai“, – sako N. Luopas.

„Beta“ versiją testuos ir klientai

Netrukus „Telia“ pradės naujosios paslaugos viešąjį testavimą. Nemokamai naudotis ir bandyti „Telia Play“ bus pakviesti esami „Telia“ išmaniosios televizijos klientai. Tikimasi, kad pirmajame etape „Telia Play“ bandomąją versiją testuos apie 2 tūkst. žmonių.

Bandomoji versija turės daugiau kaip 30 žiūrimiausių televizijos kanalų – dauguma jų bus rodomi HD raiška. Testuotojai taip pat turės prieigą prie 14 dienų televizijos įrašų mediatekos, HBO turinio, „Kino klubo“ filmų ir naujausių kino juostų nuomos.

„Norime savo klientus integruoti į paslaugos paleidimo procesą. Toks bendradarbiavimas gali pagreitinti ir pagerinti įėjimo į rinką rezultatą. Be to, tai geras būdas įvertinti klientų poreikius ir lūkesčius, kurie ateityje leis toliau sėkmingai vystyti „Telia Play“, – sako N. Luopas.

Veiks visose ES šalyse

Dar šiais metais „Telia Play“ taps prieinama visiems, o išmaniosios „Telia“ televizijos klientai ja galės naudotis nemokamai. Tam reikės atsisiųsti „Telia Play“ programėlę iš „Google Play“ ar „App Store“ parduotuvių. Naujoji paslauga bus pasiekiama ir internetinėje svetainėje TeliaPlay.lt.

„Telia Play“ veiks prisijungus prie bet kurio interneto tiekėjo fiksuotojo, mobiliojo ar „WiFi“ tinklo, taip pat ja bus galima naudotis visose Europos Sąjungos šalyse.

„Ateityje „Telia“ ir toliau investuos į šią platformą ir toliau tobulins jos galimybes, kad „Telia Play“ turėtų ne tik svarbiausius funkcionalumus, bet ir galėtų varžytis su visame pasaulyje populiariomis vaizdo turinio platformomis“, – ateities planais dalinasi N. Luopas.

Šiuo metu išmaniąją „Telia“ televiziją žiūri apie penktadalis žmonių visoje Lietuvoje. Naujausiais Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Telia“ užima 87 proc. IPTV paslaugų rinkos Lietuvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT