Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaizduojamasis menas tampa interaktyviu

Pavertus paveikslą ant šono viskas, kas jame pavaizduota, pradeda byrėti į palenkto kampo pusę.
Kadras iš vaizdo įrašo / Pavertus paveikslą ant šono viskas, kas jame pavaizduota, pradeda byrėti į palenkto kampo pusę.
Šaltinis: FaceIT.lt
0
A A

Menininkas Scottas Garneris laiko save šiuolaikiniu menininku. Jis tvirtai laikosi nuomonės, kad klasikiniai paveikslai jau paseno, jie per daug statiški, o vaizduojamasis menas turėtų būti interaktyvus.

Kad žodžiai neliktų tik žodžiais, autorius pademonstravo natiurmortą, kuris sąveikauja su išoriniu pasauliu, praneša tinklalapis Dvice.com.

Interaktyvų paveikslą jis pavadino „Still Life“. Tai nėra ant drobės ar popieriaus su akvarele nupieštas paveikslas. Tai nedidelis LCD televizorius su mediniu rėmeliu, prijungtas prie skaičiavimo modulio su judesio davikliais ir kamera. Kūrėjas sukūrė specialią aplikaciją, kuri valdo aparatinę dalį, o už trimatę grafiką atsakingas varikliukas „Unity 3D“.

Elektroninis paveikslas kabinamas ant vartomos platformos, ekrane vaizduojamas natiurmortas su vaza, lėkšte ir vaisiais. Pavertus paveikslą ant šono viskas, kas jame pavaizduota, pradeda byrėti į palenkto kampo pusę. Autorius neatmeta galimybės, kad jo idėja patiks ir kitiems menininkams, o tai reiškia, jog ateityje greičiausiai pamatysime ir daugiau panašių paveikslų.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą:

FaceIT.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT