Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 9d. 12:37

Verslo idėja abiturientams gimė po istorijos egzamino

Metų pradžioje Julius Pauliukevičius ir Simas Jaskutėlis laimėjo Hyundai Brilliant Young Entrepeneurs konkursą
Asmeninio archyvo nuotr. / Metų pradžioje Julius Pauliukevičius ir Simas Jaskutėlis laimėjo Hyundai Brilliant Young Entrepeneurs konkursą

Metų pradžioje Julius Pauliukevičius ir Simas Jaskutėlis laimėjo „Hyundai Brilliant Young Entrepeneurs“ konkursą, o praėjus penkiems mėnesiams idėja tampa realybe – pristatyta istorijos korepetitoriaus internete programa GoHisto.

„Viskas prasidėjo 2013-ų metų vasarą, kai laikėme istorijos valstybinį brandos egzaminą. Po rezultatų paskelbimo kilo įvairių minčių, o galiausiai tai virto į GoHisto programos idėją”, – teigė J.Pauliukevičius.

„Programa leidžia vartotojams pasitikrinti istorijos žinias ir ruoštis valstybiniam brandos egzaminui. Mokomoji medžiaga leidžia išmokti naują medžiagą, o užduotys padeda jas įsisavinti. Kiekviena užduotis mokiniui yra paaiškinama – vartotojas gali suprasti padarytas klaidas ir jų nebekartoti.”

„Supratome, jog mokiniams sunku savarankiškai pasiruošti istorijos egzaminui, o ne visi turi galimybę lankyti pamokas su korepetitoriais. Abiturientas dažnai nežino savo spragų, artėjant egzaminui medžiagos yra daug ir skirtingos, tačiau lieka vis mažiau laiko, o mokinys nėra tikras, ar informacija, kurią jis randa interenete, yra jam reikalinga ir patikima. Turinį kuriame pagal naujausią Nacionalinio egzamino centro istorijos programą, todėl abiturientas gali būti tikras, jog neskaitys to, ko egzamine tikrai nebus”, – pasakojo Simas Jaskutėlis.

„Konsultavomės su mokiniais bei mokytojais tam, jog GoHisto atitiktų abiturientų norus ir, svarbiausia, padėtų puikiai pasiruošti istorijos egzaminui.”

Birželio 2-ą dieną programos bandomoji versija tapo prieinama visiems, kurie ruošiasi egzaminui ar tiesiog nori prisiminti tai, ką mokėsi mokykloje. Bandomoji versija leidžia spręsti užduotis iš tarpukario Lietuvos, XVI-XVIII amžiaus pasaulio istorijos bei Lietuvos Respublikos Konstitucijos.

Studentai atskleidė, jog visą vasarą skirs programos tobulinimui, o rugsėjį pristatys pilną programos versiją.

„Tikime, jog GoHisto padės mokiniams lengviau ir greičiau pasikartoti istorijos kursą, sužinoti žinių spragas bei puikiai pasiruošti valstybiniam brandos egzaminui”, – teigė Julius Pauliukevičius ir Simas Jaskutėlis.

Šiemet liepos mėnesį GoHisto komanda važiuos pristatyti savo bendrovę Europos konkurse „JA-YE Europe Enterprise Challenge 2014“ Amsterdame.

GoHisto
GoHisto

 

Temos: 2 Egzaminas Istorija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

02:25
01:12
02:31

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT