Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 liepos 30d. 11:59

„Wi-Fi“ – baisiau už heroiną: laužėsi į svetimus namus paklausti slaptažodžio

Priklausomybė nuo telefono
123RF.com nuotr. / Priklausomybė nuo telefono

Palo Alte (JAV) gyvenanti senjorų pora buvo labai nemaloniai nustebinta, kai sekmadienio nakį juos pažadino kaukėtas įsilaužėlis, patekęs į jų kambarį. O viskas, ko šiam įsilaužėliui reikėjo, tebuvo „Wi-Fi“ prisijungimo slaptažodis, rašo „Ars Technica“.

Tiesa, interneto narkomanui nepasisekė: vyriškis šoko iš lovos ir pasipriešino plėšikui, išgrūdo jį pro duris į koridorių ir vėliau pro namų duris. Nedelsiant buvo iškviesti ir policijos pareigūnai, kurie jau po kelių minučių segė antrankius įsilaužėliui. Šio įvykio metu niekas nenukentėjo.

Paaiškėjo, kad suimtasis yra 17 metų paauglys, todėl jo tapatybė nėra skelbiama. Jis buvo suimtas už įsilaužimą, taip pat jam pateikti kaltinimai už klaidžiojimą po privačią teritoriją. Be to, suimtasis pareigūnams pateikė klaidingą informaciją – jis bandė nurodyti netikrą savo tapatybę.

Įdomiausia tai, kad tai buvo jau ne pirmas kartas per kelias dienas, kai tas pats žmogus ne visai teisėtais būdais bandė gauti prieigą prie belaidžio interneto. Para anksčiau, anot pareigūnų, tas pats jaunuolis buvo pastebėtas klaidžiojantis aplink kitą to paties miesto namą. Namo gyventojams išėjus į lauką pasiaiškinti, ko jaunuolis nori, jis paprašė „Wi-Fi“ prisijungimo slaptažodžio, nes esą buvo išnaudojęs savo mobiliųjų duomenų planą.

Paauglys buvo nuvytas, bet iš teritorijos jis pasišalino dviračiu, kuris buvo pavogtas iš to paties namo kiemo. Tad už bandymus pasinaudoti internetu šiam nelaimėliui teks ir kaltinimai vagyste.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT