Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„World of Tanks“ kraustosi į „Xbox 360“: pirmieji įspūdžiai iš fronto

World of Tanks
World of Tanks
Šaltinis: GameOn.lt
0
A A

Asmeniniam kompiuteriui skirtas, masinis tankų kautynių žaidimas „World of Tanks“ yra vienas populiariausių žaidimų pasaulyje. Virtualiuose mūšių laukuose kaunasi dešimtys milijonų žaidėjų iš viso pasaulio, o žaidimo kūrėjai, Baltarusijos bendrovė Wargaming.net, rengiasi agresyviam JAV rinkos puolimui.

Žaidėjai už Atlanto pirmenybę istoriškai teikia žaidimų konsolėms, tad jei žaidimas skirtas tik asmeniniam kompiuteriui, jo kelias į JAV žaidėjų širdis būna ypač duobėtas. Todėl „World of Tanks“ startas X360 konsolei neturėtų stebinti, greičiau jau priešingai, reiktų stebėtis, kodėl jis pasirodo tik dabar?

Konsolinė žaidimo versija iš pirmo žvilgsnio visiškai nesiskiria nuo savo brolio asmeniniam kompiuteriui, tačiau pažvelgus giliau, tampa akivaizdų, kad skirtumų yra. Konsolinė žaidimo versija yra greitesnė, dinamiškesnė, paprasčiau perprantama ir azartiškesnė. Šiuos pasikeitimus lemia peržiūrėta tankų patobulinimo kainodara, supaprastinti technologijų medžiai ir gerokai greičiau dardantys tankiukai. Dabar net patys pirmieji tankai išvysto padorų greitį ir puikiai tinka reidams giliai į priešo užnugarį. Tankų valdymas pulteliu yra gan intuityvus, tad šiuo metu beta testo stadijoje esantis žaidimas turi visas galimybes užkariauti Xbox žaidėjų širdis. Ne kaip rimtas stimuliatorius, ne kaip komandinis žaidimas, o kaip paprasta, neįpareigojanti ir nemokama pramoga.

Žaismo DNR išbandė World Of Tanks X360 versiją, pirmąsias žaismo valandas ir žaidimo apžvalgą pamatysite žemiau esančiame video.

VIDEO: „World of Tanks“
GameOn.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT