Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 15d. 15:25

Žaidimą „Fortnite“ buvo sutraukusi juodoji skylė

Žaidimas „Fortnite“
123RF.com nuotr. / Žaidimas „Fortnite“

Jau dvejus metus daugybę žaidėjų džiuginantis „Fortnite“ yra ypatingas: sala, kurioje kiekvieną dieną žūva milijonai žaidėjų, nuolat keičiasi. Ji išaugo, sutankėjo, išsisluoksniavo ir apaugo istorijomis. Tai štai: tos „Fortnite“ veteranams pažįstamos salos nebeliko. Ją sutraukė juodoji skylė rašo „The Verge“.

Vietoj jos žaidimo kūrėjai „Epic“ pasiūlė visiškai naują skyrių šio žaidimo gyvenime ir naują vietovę, kurioje žaidėjai galės tarpusavyje kovoti dėl išgyvenimo.

Naujoji vietovė – taip pat sala – atrodo labiau laukinė, nei jos pirmtakas: joje daugiau miškų, kalnų ir ežerų, tačiau kur kas mažiau miestą primenančių vietovių. Ji kitokia, tačiau žalumos gausa „Fortnite“ veteranams tikriausiai primins ankstyvąsias šio žaidimo dienas. Žinoma, labai gali būti, kad ilgainiui žaidimo kūrėjai užsiims „vystymu“ - iš ankstesnių sezonų pasimokėme, kad su kiekvienu žaidimo naujiniu sala nestipriai keisis, bus vis labiau urbanizuota.

Bet vienas visiems „Fortnite“ gerbėjams iki skausmo pažįstamas elementas liko nepasikeitęs: į mūšį žaidėjus vis dar gabens skraidantis autobusas.

„Fortnite Chapter 2“ pasiūlys ir naujas galimybes žaidėjams: žvejybą, plaukimą, naujas transporto priemones – pripučiamas motorines valtis ir... pogo lazdas. Atsirado gerokai daugiau emocijų išraiškų, kurios leidžia koordinuoti šokius su draugais. Ir, žinoma, atsiras naujų ginklų – granatsvaidis, naujas pusiau automatinis pistoletas ir kiti. Pasiūlyta naujų galimybių slėptis – kristi į šieno kupetą ar šiuikšlių konteinerį.

Kaip ir anksčiau, žaidėjams bus siūlomas prenumeratos principu veikiantis „Battle Pass“, suteikiantis galimybę gauti papildomų prizų, tačiau šiemet jis veiks kiek kitaip: „Battle Pass“ turėtojai patirties taškų gaus už daugiau skirtingų veiklų – ne tik už sugebėjimą nukauti priešus, bet ir, pavyzdžiui, už skrynių atidarinėjimą.

VIDEO: Fortnite Chapter 2 - Season 1 | Battle Pass Gameplay Trailer

Ankstesnį sezoną sutraukė juodoji skylė

Neseniai pasibaigusio sezono paskutinės minutės buvo gana dramatiškos: pirmadienį daugybė žmonių stebėjo, kaip jų pamėgtą žaidimo salą suniokojo meteoritų lietus, o po to – sutraukė juodoji skylė, kuri be jokių pokyčių ekrane sukosi beveik dvi paras. Ir viskas. Žaidimas „išėjo į aptarnavimo režimą“, o žaidėjai liko be pramogos. Netrukus „Fortnite“ vėl pradėjo rodyti gyvybės ženklus: vėl pradėjo veikti žaidimo „Twitter“ paskyra, o žaidėjai galėjo atsisiųsti didelį „Fortnite“ naujinį. Atsisiųsti – taip, žaisti – dar ne. Visi, pabandę su šiuo naujiniu vėl prisijungti prie žaidimo, buvo sutikti pranešimo, jog žaidimo tarnybinės stotys neatsako.

Priverstinis laukimas tarsi tyčia varė žaidėjus iš proto: iš juodosios skylės kartkartėmis pasirodydavo nežinia ką reiškiantys skaičiai, tačiau ji į jokius veiksmus nereagavo. O, atrodytų, netyčia „nutekėjęs“ trumpas pristatomasis filmukas pateikė pirmąsias užuominas, ko reikėtų tikėtis iš naujo sezono. „Epic“ atsitvėrė tylos siena ir į jokias užklausas nereagavo iki pat oficialios naujojo sezono pradžios.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:38
07:04
00:24

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT