Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žaidimas „Diablo 3“ smarkiai keisis, jo išleidimas atidedamas

„Diablo 3“ žaidimo kadras
„Blizzard“ nuotr. / „Diablo 3“ žaidimo kadras
Šaltinis: Games.lt
0
A A

Jeigu kas nors žaidėte „Diablo 3“ bandomąją versiją ir manėte, kad žaidimas jau greit pasirodys, pagalvokite dar kartą. Vienas iš žaidimo kūrėjų Jay Wilsonas paskelbė, kad žaidimas smarkiai keisis.

Numatoma tiek svarbių, tiek mažiau pastebimų pakeitimų. Pvz., bus pakeistas veikėjo statistikos (angl. stats) pasirinkimas bei daiktų sistema. Taip pat bus patobulinta žaidimo sąsaja (angl. interface), keisis įgūdžių (angl. skills) sistema. Kol kas daugiau detalių apie šiuos pakeitimus žaidimo gamintoja „Blizzard“ nepaskelbė.

Dėl šių darbų išvysti žaidimą pirmąjį šių metų pusmetį, kaip žadėta anksčiau, tapo nerealu. Pats J.Wilsonas perdaug nesijaudina dėl to, kad žaidimas pasirodys vėliau ir teigia, jog „Diablo 3“ prisimins dėl to, jog jis bus puikus, o ne dėl to, kad buvo išleistas vėliau.

Vienas iš svarbesnių žinomų pakeitimų bus gynybos, atakos ir tikslumo pasirinkimų pašalinimas. Jie bus pakeisti naujais nustatymais – jėga, vikrumu, intelektu ir energija, gyvybingumu. Šie pakeitimai yra vieni svarbiausių ir turėtų labiau subalansuoti žaidimą.

Taip pat bus panaikinta veikėja Mystic bei visa pasirinkimų tobulinimo sistema. Anot J.Wilsono, ši sistema buvo praktiškai bevertė. Be to, atsisakoma „The Cauldron of Jordan“ bei „Nephalem Cube“ daiktų, kurie leido žaidėjams gelbėti ar parduoti įvairius įrankius.

Dažnai naudojamas „The Scroll of Identification“ taip pat atsidūrė virtualiame šiukšlyne, dabar visi veikėjai turės gebėjimą identifikuoti daiktus.

Kaip teigiama, šie pakeitimai nėra paskutiniai, jų numatoma ir daugiau.

Šaltinis: Eurogamer.net.

Games.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT