Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinutei socialiniame tinkle palikti pakaks vien kvėpavimo

Programėlė „Breath bird“
Techfirm.Inc nuotr. / Programėlė „Breath bird“
Šaltinis: Technologijos.lt
0
A A

Japonų bendrovė „TechFirm“ išleido taikomąją programėlę socialiniu tinklu „Twitter“ besinaudojantiems „iPad“ turėtojams. Naudodamasis programėle „Breath Bird“, „Twitter“ vartotojas žinutę socialiniame tinkle galės palikti tik kvėpuodamas. Ypač patogu žmonėms, neturintiems galimybės manipuliuoti rankomis ar balsu.

Naudojimosi programėle principas nesudėtingas. Atsidarius programėlę, kairėje ekrano pusėje atsiranda pranešimų stulpelis. Likusioje ekrano dalyje atidaroma didelė klaviatūra (joje raidės išdėstytos ne QWERTY tvarka, kaip įprasta kompiuterių klaviatūrose, o abėcėline tvarka). Virš klaviatūros – laukelis pranešimo tekstui.

Vartotojui panorus palikti žinutę, iš eilės (iš viršaus į apačią) demonstruojamos raidės ir rašto ženklai. Kai eilutėje atsiranda pageidaujamas rašybos ženklas ar raidė, vartotojui tereikia kvėptelėti į mikrofoną. Tuomet toje eilutėje raidės ir rašybos ženklai pradedami demonstruoti iš kairės į dešinę – tereikia pasirinkti reikalingus. Tokiu principu surenkama visa teksto žinutė.

Operatyvumo prasme, neįgudus gal naudoti ją ir nėra patogu, tačiau kai kalbėti ir judėti galimybės nėra, kodėl nepamėginus komunikuoti šitaip?

Programėlę galima atsisiųsti čia.

Technologijos.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT