Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Zynga“ socialinių žaidimų populiarumas smarkiai krenta

Vienas populiariausių „Facebook“ žaidimų „FarmVille“.
„FarmVille“ nuotr. / Vienas populiariausių „Facebook“ žaidimų „FarmVille“.
Šaltinis: FWD.lt
0
A A

Kiekvieną kartą, pasirodžius naujam kompanijos „Zynga“ socialiniam žaidimui, šnekama apie sėkmę ir milijonus žaidėjų. Tačiau pažiūrėjus į bendrą vaizdą, kas vyksta su kiek senesniais „Zynga“ žaidimais, susidaro gana prieštaringas vaizdas.

Paskutinis kompanijos kūrinys „CastleVille“ debiutavo tikrai sėkmingai – vos per dvi savaites jis surinko 6,9 mln. aktyvių žaidėjų. Bet jo fone nublanksta senesni žaidimai.

Štai vos prieš metus išleistas panašaus pobūdžio „CityVille“ pastarąjį mėnesį pagal tą patį rodiklį nusileido nuo 12,1 mln. iki 10,8 mln. žaidėjų.

Didesni ar mažesni žaidėjų skaičiaus kritimai užfiksuoti ir kituose populiariuose šios kompanijos žaidimuose: „FarmVille“, „Texas Holdem Poker“, „Adventure World“, „Mafia Wars 2“ (pastarasis per mėnesį iš viso prarado daugiau nei pusę žaidėjų).

Vienintelis toliau augantis žaidimas yra „Words with Friends“. Tačiau jo populiarumui yra logiškas paaiškinimas – auganti mobiliųjų telefonų rinka, kuriai ir yra labai patogiai pritaikytas šis žaidimas.

Taigi nors kiekvienas žaidimas pasirodymo metu būna sėkmingas, kompanijai „Zynga“ verta susimąstyti apie tolimesnę strategiją. Galbūt madingas socialinių žaidimų fenomenas jau rodo pirmuosius smukimo žingsnius?

Šaltinis: TechCrunch.com. Parengė: FWD.lt.

FWD.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT