Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp „Startup Monthly Vilnius“ pranešėjų – „Twitter“ investuotojas Gregas Kiddas

Startup Monthly Vilnius
Startup Monthly Vilnius
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 13–15 dienomis Vilniuje pirmą kartą vyksiančioje tarptautinėje „Startup Monthly Vilnius“ konferencijoje pranešimus skaitys ir su naujų technologinių verslų kūrėjais dirbs vieni geriausių Silicio slėnio ekspertų.

Trijų dienų trukmės renginyje savo dalyvavimą jau yra patvirtinęs vieno didžiausių socialinio tinklo pasaulyje „Twitter“ pirmojo finansavimo rato investuotojas, elektroninės mokėjimo sistemos „Square“ rizikos konsultantas, „Dispatch Management Services Corp“ įkūrėjas Gregas Kiddas. Menų fabrike „Loftas“ rengiamoje konferencijoje svečiuosis ir Davidas Weekly, vienos didžiausių privataus bendradarbiavimo ir darbo organizavimo interneto platformų „PBworks“ įkūrėjas.

„Startup Monthly Vilnius“ konferencijoje apsilankysiantys Silicio slėnio atstovai taip pat vertins iš Baltijos ir Skandinavijos regiono susirinkusių naujų verslų kūrėjų darbą ir išrinks stipriausias „startapų“ komandas, kurios vasarą dalyvaus septynių savaičių trukmės verslo vystymo programoje pačiame Silicio slėnyje, Kalifornijoje.

„Vertingos, kad ir nedidelės įžvalgos netgi dideliuose „startapuose“ gali ateiti iš bet kurio žmogaus betkuriame pasaulio kampelyje. Investuojančių verslo angelų vaidmuo yra surasti tokius žmonės, kurie turi potencialio kurti naujas idėjas arba prisidėti prie jau esamų verslų tobulinimo, ir padėti jiems tai padaryti“, – G.Kiddas.

Iš pirmo žvilgsnio solidaus verslininko neprimenantis G.Kiddas yra vienos didžiausių pasaulyje skubių siuntų pervežimo kompanijos „Dispatch Management Services Corp“, kuri įsigijo daugiau nei 60 įmonių Australijoje ir Škotijoje, įkūrėjas. Sukaupęs įspūdingą patirtį jis toliau dirbo su naujomis kompanijomis. Jis buvo vienas pirmųjų Jacko Dorsey įkurto tinklo „Twitter“ investuotojų bei to paties J.Dorsey įkurtos „Square“ elektroninės mokėjimo sistemos konsultantas rizikos klausimais.

Amerikietis G.Kiddas, profesionaliai išmanydamas telekomunikacijų, finansinių operacijų ir transportavimo paslaugas, toliau aktyviai domisi, investuoja, konsultuoja bei pats kuria naujus technologinius verslus, tokius kaip „3taps“, „Anoni“, „Parking“, „Panda“, „Kabbage“ ir kiti.

Konferencijoje „Startup Monthly Vilnius“ dalyvausiantis vienos didžiausių privataus bendradarbiavimo ir darbo organizavimo interneto sistemų „Pbworks“ įkūrėjas D.Weekly save pristato kaip programišių, kuris mėgsta žmones. Programuoti pradėjęs nuo penkerių metų, D.Weekly yra įkūręs didžiausią pasaulio „Hackerspace“ erdvę – „Hacker Dojo“.

Dar būdamas studentu jis teikė programavimo paslaugas Harvardo, MIT Lincoln, Stanfordo universitetų laboratorijose bei „atWeb“, „There.com“ kompanijose. Gavęs prezidento stipendiją ir įgijęs kompiuterijos mokslinį laipsnį Stanfordo universitete, jis konsultavo dešimtis technologinių kompanijų kaip vienas geriausių šios srities ekspertų.  Šiuo metu D.Weekly yra „Trinity Ventures“ rizikos kapitalo fondo partneris bei mentorius elitiniame Silicio slėnio „startapų“ inkubatoriuje „500 startups“.

Pasiklausyti G.Kiddo, D.Weekly ir kitų „startapų“ ekspertų rengiamų pranešimų bei dalyvauti „Startup Monthly Vilnius“ yra kviečiami žmonės, turintys inovatyvių idėjų, kurias trokšta įgyvendinti. Konferencijoje taip pat laukiami „startapai“, ieškantys trūkstamų komandos narių ar rinkodaros, programavimo, dizaino, verslo vystymo specialistai, norintys prisijungti prie esamų verslą kuriančių komandų. Visi, besidomintys naujų technologinių verslų ir jų vystymo tendencijomis bei norintys užmegzti naujus kontaktus, į balandžio viduryje vyksiantį renginį gali atvykti žiūrovo – stebėtojo teisėmis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT