Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Marvel’s Spider–Man“  – ryškiausias iš super herojų

Rugsėjo 7-ą dieną, žaidimų rinką sudrebins vienas laukiamiausių šių metų startų – parduotuvių lentynas pasieks naujausias „Žmogaus Voro“ visatos žaidimas.
„Marvel's Spider-Man“
„Marvel's Spider-Man“ / Playstation iliustr.

„Marvel Spider–Man“ yra ypatingas projektas, visų pirma todėl, kad „Marvel“ serijos vystymui pasirinko naują partnerį – kūrėjų studiją „Insomniac“.

Žaidimų rinkoje jau kurį laiką yra įprasta, kad su brangiomis licencijomis dirba didelės, bet mažiau žinomos studijos. Siekiant maksimalaus pelno žaidimo kokybė paprastai stumiama į galinį planą, visas pastangas sutelkiant į efektyvią žaidimo rinkodarą ir pardavimus pirmosiomis dienomis po starto. Pirmieji pakeisti nusistovėjusią tvarką pamėgino „Warner Bros“ kurie kartu su "Rocksteady Games" bei "Monolith Productions" studijomis sėkmingai išleido „Batman“ bei „Lord of the Rings“ visatų žaidimus, kurie sulaukė palankaus ne tik fanų, bet ir kritikų vertinimo.

Panašu, kad „Marvel“ nutarė taip pat išmėginti šią formulę ir Žmogaus Voro perkrovimui pasirinko studiją, garsėjančia puikiais žaidimais jaunimui – „Insomniac“ iki šiol yra sukūrusi populiarias ir labai inovatyvias žaidimų frančizes „Resistance“, bei „Ratchet and Clank“.

Jau po valandos žaidimo tampa aišku, kad šis žingsnis pasiteisins. Nors naujasis „Marvel Spider-Man“ pagrindinių šių metų žaidimų fone ir atrodo kiek blankokas, bet, lyginant jį su superherojų žaidimais, tenka pripažinti: tai vienas ryškiausių ir dinamiškiausių žaidimų istorijoje. Žaidime nuostabiai atkurta Manheteno sala tampa įspūdinga smėlio dėže kasdienėms pramogoms, o dešimtys Žmogaus Voro įgūdžių, triukų, bei voriškų įrenginių leis kiekvienam žaidėjui atrasti savitą kovos ir klajonių po miestą stilių. Kelionės miestu - klasikinis žaidimų apie Žmogų Vorą peilis, tačiau šį syki siūbavimas gijomis, sklandymas, ropinėjimas sienomis bei savižudiški šuoliai įgyvendinti puikiai, dažnas žaidėjas pasijus it mokėjo tai daryti nuo gimimo. Be voratinklio gijų, Žmogus Voras turi ir parkūro mygtuką, tad herojus nepraranda miklumo ir uždarose patalpose ar parkuose, kur nėra aukštų pastatų.

Žaidimo siužetas galėtų būti prilygintas kino filmui ar net visam serialo sezonui. Naujasis Žmogus Voras nestokoja mielų netikėtumų bei siužetinių vingių, tad istorijos neatskleisime, bet pastebėsime, kad tiek dialogai, tiek aktorių vaidyba, tiek veikėjų animacijos čia įgyvendintos nepriekaištingai. Šiuo atžvilgiu žaidimas drąsiai gali varžytis su geriausiais serijos pasakojimais, nelygu ar juos matėme kine, ar perskaitėme komiksų knygelėje.

VIDEO: Marvel's Spider-Man | Apžvalga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius