Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 8d. 11:40

„Monster Hunter World“ apžvalga

„Monster Hunter World“
Bendrovės iliustr. / „Monster Hunter World“

„Monster Hunter World“ yra naujausias ilgos „Monster Hunter“ žaidimų serijos tęsinys. Dauguma šios serijos žaidimų taip ir nepasiekdavo vakarų rinkos, kad ir kokie populiarūs buvo rytuose, o paskutinis žaidimas iki „Monster Hunter World“, pritaikytas Europos ir Amerikos rinkoms, buvo išleistas „Nintendo Wii“ kompiuteriui.

Po keletos metų pertraukos į vakarus sugrįžęs pabaisų medžioklės simuliatorius, atneša medžioklę į „PlayStation 4“ ir „Xbox Box One“ kompiuteriams. Žaidimo kūrėjai „Capcom“ taip pat žada, kad rudenį žaidimas pasieks ir asmeninių kompiuterių savininkus.

„Monster Hunter World“ istorija sukasi apie senovinio drakono medžioklę, kurį per jūrą į naująjį pasaulį atsekė ir mūsų ekspedicija. Naujasis pasaulis dar neištirtas, o mūsų darbas yra išgyventi šioje nedėkingoje aplinkoje.

Žaidime turime tirti ir medžioti pabaisas, mažinti jų populiacijas, padėti mokslininkams nukeliauti ten kur jiems reikia ir taip toliau. Tiesa, gilių ar itin širdį suspaudžiančių šalutinių užduočių „Monster Hunter World“ žaidime nerasime. Žaidimas taip pat nepateikia ir nuostabą keliančių, staigių ir viską aukštyn kojom apverčiančių siužeto vingių, o pagrindinis užsiėmimas žaidime – medžioklė.

Turime pripažinti, kad „Monster Hunter World“ žaidimas skirtas tikrai ne kiekvienam. Žaidžiant, mums reikia nemažai laiko praleisti žaidimo miestelyje, gaminantis spąstus, gėralus ir naujus šarvus. Monstrų medžioklė užtrunka nuo 10 iki 30 minučių, o kartais ir dar ilgiau, tad žaidėjai, ieškantys nuolatinio veiksmo, gali nusivilti.

Daugiau įspūdžių apie „Monster Hunter World“ galite rasti Žaismo DNR žaidimo apžvalgoje.

VIDEO: Monster Hunter World | Apžvalga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:45
02:05
01:16

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT